Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.920
Поени од реакции
12.410
За самоубиство.
Јас не мислам дека е самоубиство,да не шпекулираме, ама секоја година има вакви случаи. Еден куп луѓе видов викендов, ошле на трчање/возење точак и успат удриле едно капење.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.896
Јас не мислам дека е самоубиство,да не шпекулираме, ама секоја година има вакви случаи. Еден куп луѓе видов викендов, ошле на трчање/возење точак и успат удриле едно капење.
Па истото го викам и јас
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Самоубиство било, хаос... коцката запусти многу животи :(



Прегледај го приврзокот 296660
И пред две недели имаше "самоубиство" на иста основа во Охрид.Прво ги снемвит луѓево два три дена, па скокнал од зграда на една од најпрометните улици...
Ама пак е неверојатно да е таков случај.
 
Последно уредено:

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.583
Поени од реакции
3.591
26 имаше, нашиве квази портали поима немаат. Голема штета, одличен голман и супер лик, нека почива во мир
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.764
Не знам зошто се коментира дали било самоубиство, па уште и причината се дискутира. Не бладајте. Очигледно е дека појма немате за феноменот, како доаѓа до тоа, во каква положба е жртвата, со што се соочува. Има милијарда фактори кој влијаат на емотивната состојба. Неблагодарно е да коментирате од рукав на такви теми. Седат чуѓе читаат. Луѓе кои можеби загубиле некој близок и се вознемируваат од вашите постови. Не само за никола туку општо. А и за никола, верувам дека мнпгу луѓе на форумов го знаеме, така што невкусно и крајно куртонски е да си шпекулирате.
Да, на Википедија пишува дека е роден 1 февруари 1997
Го знам лично дечкото 24 имаше. Твитот од погоре е избришан, плус не знам зошто воопшто твитер инфо се зема за озбилно.
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
1.856
Поени од реакции
3.325
Греота! Бранеше и за јуниорската репрезентација која освои 6-то место во Алжир заедно со Томовски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom