Разминување

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.337
Поени од реакции
8
FortunE напиша:
За да го испровоцира, да го чешне со г`зот:pos:
Море гради со гради само!:icon_lol:

Точно, гради со гради, се зема воздух и се задржува за да се повлече стомакот и да се истакнат градите.:)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.965
Поени од реакции
180
123 напиша:
Точно, гради со гради, се зема воздух и се задржува за да се повлече стомакот и да се истакнат градите.:)
И без земање воздух градите се истакнуваат, не верувам дека во моментот ќе ти текне да го задржиш воздухот:icon_lol:
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.337
Поени од реакции
8
FortunE напиша:
И без земање воздух градите се истакнуваат, не верувам дека во моментот ќе ти текне да го задржиш воздухот:icon_lol:
Како нема да ти текне, се задржува воздух за стомакот да се повлече а да се ослободи повеќе простор.:)
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.838
Поени од реакции
13.502
Бидејќи може да настане триење во спротивно.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.599
Поени од реакции
16.733
За ова одговор најдобро некој од Чаршија или @Dardan-ia
 
На врв Bottom