Разминување

ShEkicKs

Special K
Член од
4 ноември 2005
Мислења
153
Поени од реакции
2
Сте приметиле ли дека кога машко и женско се разминуваат во тесен простор, во најголем дел од случаите (ако не и секогаш) машкото се врти со градите, а женското со грбот. Зошто е тоа така? :icon_roll
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
ne sum primetila :pos:
interesna ti e zabeleskava :) :)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
shoznam, jas ko kje se razminvam so nekogo bash so gradi se vrtam za da go izmerkam :))
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
не ни знам како се разминувам...ваљда терам и не гледам пред мене па кој ми иде у пресрет нека му ја мисли :raz:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
МаРиНа`Ох напиша:
shoznam, jas ko kje se razminvam so nekogo bash so gradi se vrtam za da go izmerkam :))
pa normalno...a na edna moja drugarka znaes so i se desi....lele be koa i da se setam na ova pagam od :pos: .onaka ovaa da pomine,a epten tesno,i samo se razminuvaat eden do drug i samo go gleas deckovo dobiva nagon za kivanje i op......zelen slajm na jaknata na drugarka mi:pos: :pos: :pos:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
За да не се трлнат и двајцата со гради, односно да не и ги затрла машкото, па се врти со грб.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
smizlicka напиша:
pa normalno...a na edna moja drugarka znaes so i se desi....lele be koa i da se setam na ova pagam od :pos: .onaka ovaa da pomine,a epten tesno,i samo se razminuvaat eden do drug i samo go gleas deckovo dobiva nagon za kivanje i op......zelen slajm na jaknata na drugarka mi:pos: :pos: :pos:
zato sekoash postarive chador si noset, iskusni si se tie :)) da i kazhish taka na drugarka ti :))
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
ShEkicKs напиша:
Сте приметиле ли дека кога машко и женско се разминуваат во тесен простор, во најголем дел од случаите (ако не и секогаш) машкото се врти со градите, а женското со грбот. Зошто е тоа така? :icon_roll
За да го испровоцира, да го чешне со г`зот:pos:
Море гради со гради само!:icon_lol:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Богами нема врска, да умрев денес, немаше да знам за ова бре :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Да да точно е. Женското се врти со грб за да не ги чеше цицињата од градите на типот а на мушкото му одговара оти оваа гзот му го чеша од....карлицата :D :pos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
ShEkicKs напиша:
Сте приметиле ли дека кога машко и женско се разминуваат во тесен простор, во најголем дел од случаите (ако не и секогаш) машкото се врти со градите, а женското со грбот. Зошто е тоа така? :icon_roll
:ne:
Не знам за другиве ама јас стално гради со гради се разминувам со машко.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom