Размена на лајкови на наши facebook страни

Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Не сум сигурна дали е дозволено на кајгана да има една тема за да постираме наши фб страни, и така да можеме едни на други да си кликнеме по некој лајк

Ваква тема не најдов ако е против некои правила ќе ме извините, ова се мојте генијални и ненадминливи....

ама секако ако налетате на некоја моја страна ќе ви се допадне зошто сум секако, да ме грабниш и да бегаш (сосе компјутер да ме грабниш без компјутер сум безвредна)...

https://www.facebook.com/professional.cover.image?ref=hl

https://www.facebook.com/bestcoloringbook?ref=hl
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Заради ова го поддржувам воведувањето на Дислајк копче
заради кое? заради собирањето лајкови или заради мојте страни?

Јас лично најмногу сакам платените реклами да функционираат, и да не ги бркам луѓево човек по човек, ама на таа првата страна платив 20 долари добив 3-4 лајка од тоа.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Заради ова го поддржувам воведувањето на Дислајк копче
ти ги виде страниците каква содржина имаат ?? ех,село весело...............јес да сум против за страниците поддршка за цеца,бетмен,робин худ или остали паљачо,зошто да не поддржам страници за креација и уметност
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
заради кое? заради собирањето лајкови или заради мојте страни?

Јас лично најмногу сакам платените реклами да функционираат, и да не ги бркам луѓево човек по човек, ама на таа првата страна платив 20 долари добив 3-4 лајка од тоа.
Мене ми се исплатеше и тоа како платената реклама. За $4 долари на ден, ја рекламирав 7 дена и собрав 800 лајкови.
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Мене ми се исплатеше и тоа како платената реклама. За $4 долари на ден, ја рекламирав 7 дена и собрав 800 лајкови.
Може згрешив некаде во таргетирањето, ама додека незнам каде не би си играла пак со пари...
а и страницава од Ron е брза и бесплатна....мене ми треба да ги покренам првите 1000 на едната страница другата ми е за така за фалење на мојте пријатели со деца...
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Сакам да кажам нема никогаш да се качиме у месечина, или да направиме робот, или да направиме перпетум мобиле со ваков менталитет.
Немам намера да се качам на месечина, ни да спијам а робот да ми меси леб или бурек

перпетуум мобиле одамна се откажав уште на 13 години, ти направи го, јас ќе си цртам и ќе си месам бурек без робот...

и што му фали уствари на мојот менталитет? Јас сум ок, нема ти денес да ме убедиш мене дека немам карактер, ни никој никогаш...
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Може згрешив некаде во таргетирањето, ама додека незнам каде не би си играла пак со пари...
а и страницава од Ron е брза и бесплатна....мене ми треба да ги покренам првите 1000 на едната страница другата ми е за така за фалење на мојте пријатели со деца...
А како оди рекламирање со ова addmefast? Направив акаунт и сега?
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
на страната по можност од лажен профил, лајкуваш и споделуваш и збираш поени, а имаш и некој поени за старт

а најгоре над тоа додаваш твои страни,
јас ставив фб пост брзо собра 20 лајка
и ја ставив страницата уште нема лајкови, до сабајле може ќе има ќе чекам
 

Attachments

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.058
Поени од реакции
19.746
Заради ова го поддржувам воведувањето на Дислајк копче
Заради постови како твојов го поддржувам воведувањето на Дислајк копче.

@moni_moja
Пиши ми порака, не можам да ти пратам прв, си ја оневозможила опцијата за праќање приватни пораки на форумов.
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
Лајковите од addmefast брзо испаруваат. Ама во принцип од 1000 лајкови после еден месец би требало 500 да останат. А на addmefast.com најдобро е да користиш imacro и автоматски да ти собира лајкови не да се замараш да кликаш....
 
Последно уредено:
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Заради постови како твојов го поддржувам воведувањето на Дислајк копче.

@moni_moja
Пиши ми порака, не можам да ти пратам прв, си ја оневозможила опцијата за праќање приватни пораки на форумов.
Кажи ми слободно и пред сите што имаш, нема да плачам голема сум...
Еве и ќе ти пишам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom