Развивање на филм во Скопје

Член од
29 мај 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали некој можеби знае каде во Скопје може да се најде фото студио кое сеуште развива филм?:)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Дали некој можеби знае каде во Скопје може да се најде фото студио кое сеуште развива филм?:)
Провери во фотостудијава кај БитПазар. Има неколку чинам.
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.915
Поени од реакции
1.425
ГТЦ имаше едно после влезот на Сотавиа кај ТНТ маркет, ама изгледа сум ја згрешил годината јас.
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Дали некој можеби знае каде во Скопје може да се најде фото студио кое сеуште развива филм?:)
Дигитал Фото Студио 5 кај Кјуби Македонија
Дигитал Фото Јасмина Лептокарија
 
Член од
22 август 2006
Мислења
494
Поени од реакции
1.000
Хемикалиите за развивање ми се потрошени, а имам 2 филма за итно што треба да ги развијам. Само да не биде Фото Јасмина, не сум задоволен од нив. Дали знаете кој развиваат побрзо и од кој сте задоволни?
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Хемикалиите за развивање ми се потрошени, а имам 2 филма за итно што треба да ги развијам. Само да не биде Фото Јасмина, не сум задоволен од нив. Дали знаете кој развиваат побрзо и од кој сте задоволни?
Ја пред 3-4 години развивав во едно студио напроти Музеј на град Скопје. Супер работеше човекот. И само таму знаев дека продаваат и филм. Сега незнам дали работи ..
 
Член од
22 август 2006
Мислења
494
Поени од реакции
1.000
Ја пред 3-4 години развивав во едно студио напроти Музеј на град Скопје. Супер работеше човекот. И само таму знаев дека продаваат и филм. Сега незнам дали работи ..
Тоа е Колор1000, не развиваат филмови, само скенираат. :toe:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.276
Поени од реакции
78.924
Едно време у Скопјанка, во Острово, имаше фото-студио кое развваше филмови. Исто и во ГТЦ (али тие мислам дека веќе ги нема).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom