Радован

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.231
Поени од реакции
45.361
za nego mi e zal sto zavrsiv skolo a zabite ne mu gi posteliv na plocki ni ednas pa da vidi deka ''gangstas dont live that long''
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ne vredi covekot da se narekuva RAPER..
1. Neznae sto znaci poimot R.A.P.
2. Neka bide PIMP ako ima tolku zeni i tashaci a ne raper..
3. Kretenski e da koristis necija smrt za da se promoviras sam sebe
4. Aj zaklucete ja temava zaso e ebeno glupa i tipot ne ja zasluzuva

P.S. Ako e forata da se krstis po svojata ulica ja od denes se vikam Nikola Trimparev :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

Respect za vistinskite raperi na forumov
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Ne e ulicata, mislam kvartot se vikal taka ili... ne znam tocno, treba da proveram.
 

rustyblades

Stiff Upper Lip
Член од
19 февруари 2007
Мислења
611
Поени од реакции
35
Decki de be dajte sajt neso da go vidam debilot...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Учев со Раде во исто школо, тој беше една година постар од мене и секогаш имавме добар муабет. Беше мирно и многу фино дете, и се сеќавам дека се дружеше со сите и немав претстава дека некој го малтретира (се дружеше како со „фаца луѓето”)... Не го знам типот кој ја напишал песната зашто кога јас го запознав Раде овој најверојатно веќе бил во Франција ама... Не поганете уста да зборите лошо за Раде, не ме интересира за раперчево... Раде беше вистински измачено дете... Сите знаеја дека татко му го тепа, го малтретира, дека е алкохоличар... Со сите тие маки тој беше стварно добро дете.
Ах, се растажив...
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
абе уствари демек типов е нешто рапер а...браво за него надежен е хехехехехехе...ДЕБИЛ е поим за дечкотот
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Има пари и сака да се покаже,а нема везе од Рап...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Чекајте, ја па мислев Радован е брат му.:pos2::pos2::tapp::pos2::pos2:
Од ова шо кажувате вие испадна дека овој како и да се вика Божин ли како и да е, е вистински сероња!
уште што не ќе видиш и слушнеш
цццццц ако е вистина тоа шо викате стварно гомнар е овој Божин

а инаку за тие шо бараат песни ........ луѓе сте слушнале ли вие за Google?
фатете гуглајте малку не чекајте на готово. Одма ќе најдете
 
M

_MACA_

Гостин
Вака како шо ги читам овие постовите, ние македонците сме скроени да озборуваме,и да се занимаваме со вакви банални работи мислам дека стварно не чини и тотално сум разочарана кога некој се меша во животот на другиот а едноставно не вреди.Какво му било минатото на некој си ли, со што се занимава или пак што и да е не ме интересира стварно мразам кога некој озборува и кажува работи со кои се губи време али тоа ти е такви сме ние македонците се замараме со работи што му се случуваат на некој друг во животот:tapp:
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
girlll напиша:
Ne vredi covekot da se narekuva RAPER..
1. Neznae sto znaci poimot R.A.P.
2. Neka bide PIMP ako ima tolku zeni i tashaci a ne raper..
3. Kretenski e da koristis necija smrt za da se promoviras sam sebe
4. Aj zaklucete ja temava zaso e ebeno glupa i tipot ne ja zasluzuva

P.S. Ako e forata da se krstis po svojata ulica ja od denes se vikam Nikola Trimparev :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

Respect za vistinskite raperi na forumov
епа тоаш јас сум владимир каваев и дај не кревајте прашина за типов безпотреба пошо е тежок сењак
 

Kajgana Shop

На врв Bottom