Работа од дома?

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.079
Поени од реакции
298
Хмм. Најдов едно на Пазар3. Исконтактирав со батето на Вибер. Чекам состанок на зум. Ама не вервам да е со договор на дело.
 
Член од
3 декември 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, ме интересира дали некој се има вработено без искуство за работа од дома, и ако некој знае некој фирми може и странски.
 
Член од
19 мај 2023
Мислења
8
Поени од реакции
5
Он-лајн работа од дома:
Како до плата од 900+ еур и кариера во Американската транспортна индустрија?
Повелте на презентација во недела, 21.05.2023 во 12ч.
078 - 246 - 172
 

Attachments

Член од
7 март 2009
Мислења
1.122
Поени од реакции
781
Он-лајн работа од дома:
Како до плата од 900+ еур и кариера во Американската транспортна индустрија?
Повелте на презентација во недела, 21.05.2023 во 12ч.
078 - 246 - 172
Слушнав муабети дека на оваа фирма често им бегаат вработени,дали е точно не знам и ако може линк од нивниот вебсајт,да ги прашам дали имаат опција за работа од дома како регрутер пошто немам намера да патувам за Штип секој ден
 
Член од
19 мај 2023
Мислења
8
Поени од реакции
5
Слушнав муабети дека на оваа фирма често им бегаат вработени,дали е точно не знам и ако може линк од нивниот вебсајт,да ги прашам дали имаат опција за работа од дома како регрутер пошто немам намера да патувам за Штип секој ден
Здраво Turrican,
Веројатно зборуваш за друга фирма, бидејќи ние не вработуваме туку вршиме обука за регрутери.
По завршување на обуката менторот кој ќе работи со вас ќе ви покаже како да се поврзете со фирмите за кои ќе работите регрутирање. Многу е интересно и исплатливо. Се работи од дома, но пожелно е да знаете англиски.
Обуката можете да ја следите во живо во нашата канцеларија во Скопје или он-лајн.
Доколку сте заинтересирани, слободно побарајте ме или оставете телефон за контакт. Со задоволство ќе ви одговорам на сите прашања и.... кој знае, можеби ќе соработуваме :)
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.542
Поени од реакции
4.866
Има доста работа од дома. Се наоѓа...
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.122
Поени од реакции
781
Здраво Turrican,
Веројатно зборуваш за друга фирма, бидејќи ние не вработуваме туку вршиме обука за регрутери.
По завршување на обуката менторот кој ќе работи со вас ќе ви покаже како да се поврзете со фирмите за кои ќе работите регрутирање. Многу е интересно и исплатливо. Се работи од дома, но пожелно е да знаете англиски.
Обуката можете да ја следите во живо во нашата канцеларија во Скопје или он-лајн.
Доколку сте заинтересирани, слободно побарајте ме или оставете телефон за контакт. Со задоволство ќе ви одговорам на сите прашања и.... кој знае, можеби ќе соработуваме :)
Не фала, немам намера да давам пари за вакви обуки, ако ме ангажира некоја фирма очекувам да ме обучат, ако не здравје, и онака веќе работам
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
781
Поени од реакции
1.200
Колку е реален тој курс сега на фб што го рекламираат за регрутирање на возачи на камиони за американски компании? Курсот е 799 $.
Дали е скам? Или навистина може да се заработи по регрутиран возач 700$ како што тврдат они??
Автоматски споено мислење:

Он-лајн работа од дома:
Како до плата од 900+ еур и кариера во Американската транспортна индустрија?
Повелте на презентација во недела, 21.05.2023 во 12ч.
078 - 246 - 172
Колку е ова реално?
 
Последно уредено:
Член од
3 јуни 2020
Мислења
52
Поени од реакции
19
Некоја барање за работа кол-центар, куцање текстови, презентации ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom