Работа и живот во Србија

Meh

Член од
15 април 2012
Мислења
1.341
Поени од реакции
2.210
Дечки, дали имате информации за тоа како одат документациите за работа во Србија и сето тоа?

Некој со искуство на темава?

Благодарам.
 
Член од
24 мај 2020
Мислења
16
Поени од реакции
42
Nemam pojma, ali živim u Beogradu, dovoljno dugo da sam skoro jezik zaboravio, alii rado vas čitam. Na sreću još razumem jezik :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom