Работа за делење на флаери

Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Здраво на сите.

Ми требаат девојки за делење на флаери низ Скопје.
Акцијата ќе се одржи некаде околу средина на јануари.

Сите кои се заинтересирани нека ми пишат податоци и број за контакт во порака.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
....а пред некоја да ти одговори не ќе беше подобро да дадеш и ти малку повеќе податоци....на пример за какви флаери станува збор, каде ќе се дистрибуираат, колку плаќаш, кога плаќаш и слично

.....прегу глава ми е од бизнисмени кои нудат работа ама не кажуваат никакви услови...односно ќе ги дознаете условите откако ќе завршите со работа....
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Убаво ти кажа ARAKENX. Дај некој податоци и ти. И доколку има заинтересирани ќе ти пишат.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Е работа како за мене :icon_lol:.
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Какви податоци барате?! Што има врска за каков флаер станува збор?!

Убаво пишав, сите заинтересирани да ми пишат свои податоци во порака. Јас потоа ќе им кажам колку се плаќа и кога. Не верувам дека некој не знае како се раздаваат флаери ;)

Ова не е работа за во канцеларија или пак работа за договор на една година... Тука станува збор за неколку дена да се разделат флаери низ Скопје... Не знам што не е јасно ;)
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
После сите се жалат дека нема работа...
Во право беше оној моабетот од пред некое време на тв, дека нема кој да работи, а не нема работа...

Како и да е темава може да се затвори, заврши огласот.

Поздрав
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Колку е платата за делење на флаери и каде можам да најдам таква работа за флаери
 
Член од
12 октомври 2017
Мислења
1
Поени од реакции
2
Колку е платата за делење на флаери и каде можам да најдам таква работа за флаери
Бараме девојка за делење на рекламен материјал-флаери во Скопје. Се поставува штанд во просториите на факултетите. 4-5 дена во работна недела во времетраење од 2 часа дневно. Сите заинтересирани да не контактираат на 078 324 454
 
Последно уредено:
Член од
14 јануари 2014
Мислења
3
Поени од реакции
1
Бараме девојка за делење на рекламен материјал-флаери во Скопје. Се поставува штанд во просториите на факултетите. 4-5 дена во работна недела во времетраење од 2 часа дневно. Сите заинтересирани да не контактираат на 078 324 454
Dali uste vazi ova? Dokolku vi treba devojka za flaeri pisete mi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom