Работа во Скопје

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.953
Поени од реакции
17.706
Дечки некој да понуди некоја работа за по Скопје, нешо околу кујна, сендвичари. Не мора да е нешто ваау, за краток период се работи, неколку месеца.
 
Член од
21 септември 2020
Мислења
30
Поени од реакции
22
Во Скопје може да се најде работа но, скап е стандардот.
 
Член од
21 септември 2020
Мислења
30
Поени од реакции
22
Не знам друже мое беше да прашам.
Зависи што образование имаш завршено, какво работно искуство имаш и најважно во која гранка имаш желба да работиш, дали се однесува за тебе или твој работобарач, може ќе треба да се фати и некоја врска. За тој што сака да работи има работа. Со среќа, може некој ќе ти напише лична порака. Ху ху... :)))
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Зависи што образование имаш завршено, какво работно искуство имаш и најважно во која гранка имаш желба да работиш..
Другар, не бладај.

Дечки некој да понуди некоја работа за по Скопје
Не е кујна ама види, пиши и.

132326815_134256598368835_4639362078019709578_n.jpg
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
Зависи што образование имаш завршено, какво работно искуство имаш и најважно во која гранка имаш желба да работиш, дали се однесува за тебе или твој работобарач, може ќе треба да се фати и некоја врска. За тој што сака да работи има работа. Со среќа, може некој ќе ти напише лична порака. Ху ху... :)))
сигурно образованието е пресудно да бидеш во сендвичара или конобар у кафич, на интервју таму кога аплицираш даваат ај кју тест и ако коефициентот на интелигенција ти е под 100 не те земаат
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
77
Поени од реакции
36
Здраво другари. Да прашам, дали негде по маркетиве има можност за хонорарна работа (по неколку часа), за редење роба, за такви работи?
 
Член од
18 февруари 2021
Мислења
7
Поени од реакции
4
100% Сигурна заработка со најдобрите производи за силен имунитет, и многу други придобивки од програмата на оваа компанија. Прва и најдобра online продавница која ѓи наградува нејзините корисници! Неограничени можности за заработка без никакви услови и тековни трошоци. Заработувај од дома .
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
100% Сигурна заработка со најдобрите производи за силен имунитет, и многу други придобивки од програмата на оваа компанија. Прва и најдобра online продавница која ѓи наградува нејзините корисници! Неограничени можности за заработка без никакви услови и тековни трошоци. Заработувај од дома .
За која компанија станува збор? Повеќе инфо може?
 
Член од
18 февруари 2021
Мислења
7
Поени од реакции
4
За која компанија станува збор? Повеќе инфо може?
За повеќе инфо ке ве молам да ми пишете во порака и тука ке ви дадам контакт број за да се договориме и да ви закажеме мала средба на зоом апликацијата. Тука ке можете да видите визуелно и ке ви биде прикажано како функционира нашата компанија и колкави се заработките. :)
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
За повеќе инфо ке ве молам да ми пишете во порака и тука ке ви дадам контакт број за да се договориме и да ви закажеме мала средба на зоом апликацијата. Тука ке можете да видите визуелно и ке ви биде прикажано како функционира нашата компанија и колкави се заработките. :)
Е пиши ми у две-три реченици во порака де за која компанија станува збор. Како ми ја претстави, очекувам барем со 2-3 реченици да ме испочитуваш во порака. За Зум, ќе размислам, како одеднаш ме покани? :)
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Е пиши ми у две-три реченици во порака де за која компанија станува збор. Како ми ја претстави, очекувам барем со 2-3 реченици да ме испочитуваш во порака. За Зум, ќе размислам, како одеднаш ме покани? :)
Очигледно е дека станува збор за МЛМ шема со некои Хербалајф гомненца :)
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Зошто сите спомнувате МЛМ у негативна конотација?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom