Пцовки

Член од
23 октомври 2008
Мислења
256
Поени од реакции
18
Се надевам дека имате повејќе пцовки :)
Еве неколку мои.
Пи*кати матер.
еб* се бе.
кој те еб*т бе ?
Да си еб** векот.
Да ти еб** мајката.
Море мајката во пи*** да ти ја ебам.
Да ја е**м мајкати на хауба.
Гони се у пи*ку матер.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Се надевам дека имате повејќе пцовки :)
Еве неколку мои.
Пи*кати матер.
еб* се бе.
кој те еб*т бе ?
Да си еб** векот.
Да ти еб** мајката.
Море мајката во пи*** да ти ја ебам.
Да ја е**м мајкати на хауба.
Гони се у пи*ку матер.
Кој ѕвер си човече, идол ми стануваш! :zver: :zver: :zver:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ти ебем сонцето угреано.:pos2::pos2::pos2:

Да ти ебем таа што ти меси пита секој ден...:pos2:
 

ηιкσlα

ılılı Сакам Зеленко ılılı
Член од
27 февруари 2009
Мислења
173
Поени од реакции
4
Da go naporam na majkati so se..
Temata mi strci..:jaj:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.263
Поени од реакции
7.223
Да и го забодам на мајка ти у тај дупо на тај газо.
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
да го закцам на мајкати од пред на газот
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
11
да ти ебем мајка у газ со нож! :pos2:
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.553
Поени од реакции
101
Све видиш сунце не видиш маму ти твоје:pos2::pos2::pos2:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.916
Поени од реакции
35.175
Да ти е*ам се што ти гази на штикла во куќата..
 
На врв Bottom