ПцоФките на Џонтра Волта (и на останатите од фан клуб: Интер)

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.003
Поени од реакции
57.043
Да не се заборават и овие два форумски лика. Членови од оние што да ги немаше, ќе требаше да ги измислиме :D
Не се толку по пцовките, но подобро да ги опцујат него вака името да им го осакатат.

Ди Амброзио
Бонус

Баумгартлингер
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Јас па мислев заебанција е за Баумгартлингер :pos: :pos: :pos:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.859
Поени од реакции
54.387
Сеа ми текна на една пцовка од Џони пред некое време, мислев тогаш да ја цитирам ама изумив нешто, добро ме поЦети ТАА на темава.

Добро ја запамтив пошто и јас иам една слична ваква, модифицирана, јас покуќнина пцујам.. пишувам у срЏ и глеам 2 пати ја искористил

Море да му ебам куќата на онај Манчини смрдениот...
И да ги спомнам уште еднаш Дортмунд..од кога не победија гла не кренаа..куќата нивна да му ја изнаебам....
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
@Джонтра Вохохолта ти текнува бе гомно? :pos: :pos: :pos:


Ми се сврте памет, снага ми се стресе.
Никад титула да не видите, да му ебам све на тој Роџерс копилето неспособно што само со таленти се шлепа да му ебам тоа неталентираното створење.

форца евертон, форца манчестер, форца арсенал, форца челзи

манчини мајку да ти ебам 100 матер да ти ебам
Форца нерешено? :cautious:
не јади гомнабе
Едина позитивна страна е тоа што знаеш дека доаѓа во добар клуб и дека во иднина огромни се шансите да заигра за Реал или Барса.
Многу добар клуб, пичку матер.
Кур бара у Ливерпул
Добро бе, вие имате требел.
Кој те ебел?
Јас ли сум ти криф што тој мртвиот тренер ти се пали на Балотели?
Море сепса да фати да му се ебам женичето у пичка
Не сака она грубо, повеќе била за мазење.
Кондогбија да му ја мази
Ако ти е бе, ако ти е.
Друг пат пак да ми се закануваш дека ќе ме тепаш. Сега опушти се, биди лабав, дека нема да го купиме и штом почне преоден рок БУМ, Балотели и 10че за Кова.

:kuracc:

„снага ми се тресе“:ROFLMAO:
Дечко ја до пред 5 минути поима немав дека ме дупите бе. Сеа читам на фб на тоа чатот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Колку глуп човек сум ја ццццццццццццццццццц :sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv::sramezliv:
Ти подвлезе? :pos::pos: Кажи ми дали достигна super saiyan level? :D
За Пејко ви кажав, пипнете го има да ве поебам сите до еден
Цел ден на телефон и не можев да проверувам детално, а уверливи бевте, признавам.
Ама добро барем се расположив сеа. :D
Пак ми се симпатични Ливерпул. :D

http://www.mozzartsport.com/video/3778 :pos:
форца евертон форца манчестер
хахахахахахахаха ти ебам фацата мртва испичитурска :Д
Никад титула да не видите, да му ебам све на тој Роџерс копилето неспособно што само со таленти се шлепа да му ебам тоа неталентираното створење. :pos::pos::pos:

Се газев од смеење :D.

И кога те пингав да те прашам дали Кова има играно задни везни (намерно, случајно да не не го отвориш фан клубов), како ладно ми врати: "не." :icon_mrgr:
Ладна пот изби од мене тука.
Глеам почнувате да се радувате, па можни формации, па 8та на Стиви, ми идеше све на куп да ви соберам.
Озбилно се извадив од такт. Се мрднав. Као што лесно се летам па па па. :pos: Одма го замразев Ливерпул, одма ми се одмилија. Па и тој Роџерс :pos:
Ама ќе ми платите за ова. :D[DOUBLEPOST=1435273783][/DOUBLEPOST]
Кој си бе ти :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Дали озбилно тролавте цело време? Па на пола Валандово кажав оти Ковачич оди во Ливерпул. :pos::pos:

Пизда ви матер преварантска. :cuc:

Бонус

10884972_10206072337154419_1986782567_n.jpg
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.859
Поени од реакции
54.387
Да бе ова еден од најјаките пренкови, едноставно вриев и паничев на работа. :pos: :pos: :pos:

Види го Боро на пола Валандово кажал ексклузива. Борчеди Палмиери, Борчицио Романо, Борлука Ди Марцио, Борофредо Педула
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
А ти Конте ќе научиш одбрана да поставиш и да им кажеш на Дармијан и Шкринијар или чуваат зона или маркираат играч? Да ти ебам мамичката? Или Хакими пак ќе ти биде крив? Крвенка ти ебам твоја.
:pos::pos::pos:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.020
Поени од реакции
20.762
ПЈЕР ВЕБО бил беееее јас па џабе го испцув мојот човек Пјер Воме, тоталниот непостоечки бек на Интер.

Коа сме кај ВЕБО, крвта да му ја ебам, пред 10тина години коа играа Македонија-Камерун тука, после еден нивен тренинг милион интераши отидовме Ето да го видиме, и на искачање помина тука до нас, голем дел се сликаа со него, имаме и една слика Ето со шал Интер фан клуб Македонија.
Јас пошто сум несреќно копиле во животот не успеав да се сликнам со него па утеха најдов во, веќе погодувате, ПЈЕР ВЕБО. Мислам не таква утеха hehehe da nese razbereme pogresno hhh.
Тотално дно допрев.

Не знам кај ми се сликите, ваљда се умрени у некој хард диск од пентиум 0.
А можно е и да се изрежани на некое цд кога татко ми на времето премногу замараше да пребацувам слики од Кодак апарат у пц и да ги режам за да се чуваат за успомен и дуго сечање. Гарант цедињата моментално се распаднати у некоја фиока, пуни мувла, буѓа, испомешани со стари сметки за вода и струја чувани од 1873та година.
Ааааа :vozbud::pos::pos::pos:
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.020
Поени од реакции
20.762

Kajgana Shop

На врв Bottom