Пури,цигарилоси..

Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Здраво дечки! Не знаев каде да ја турам темава модераторите нека си го напраат нивното :D.
Дали знае некој што има купувано цигарилоси со ароми каде може да се најдат за разумна цена? Вакви скроз исти најдов на бензинска на Окта ама тешки лудаци не продаваат цело паковање него на парче и тоа 55 денари од парче...У грицја овие истите се за 1 до 1.80 зависи од каде на Freeshop и до 14 евра за цела штека од 20 комада!

 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Овие цигарилоси дали се зависни, штетни и исти како цигарите или пак се различни?
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Овие цигарилоси дали се зависни, штетни и исти како цигарите или пак се различни?
Па види ја не пушам цигари пошто ми сметаат али овие се користат за пафкање просто речено за да ја осетиш аромата на тутунот пример ванила чоколадо...Имам пробано и сум немал никаков проблем со оглед на тоа што се работи за цигара со понизок квалитет е сеа најбитното е што на бензинските шиткаат само по парче и тоа за мн солена цена...
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
536
Поени од реакции
1.720
Здраво дечки! Не знаев каде да ја турам темава модераторите нека си го напраат нивното :D.
Дали знае некој што има купувано цигарилоси со ароми каде може да се најдат за разумна цена? Вакви скроз исти најдов на бензинска на Окта ама тешки лудаци не продаваат цело паковање него на парче и тоа 55 денари од парче...У грицја овие истите се за 1 до 1.80 зависи од каде на Freeshop и до 14 евра за цела штека од 20 комада!

во Бугарија чинат 2-2.50 евра -Јас пушам од овие

исто така многу ароматични и убави или овие

од Доминиканска - 1 евро за број
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom