Пумпа за пенис

Дали имате пумпа за пенис?


  • Вкупно гласачи
    15
Член од
23 јули 2020
Мислења
17
Поени од реакции
23
Здраво. Дали имате купено пумпа за пенис од каде и дали дава добри резултати?
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
350
Поени од реакции
611
Пази само како ја користиш, многу почетници го препумпуваат.
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
387
Поени од реакции
921
Да, помага многу. Мене ми беше 7,5 цм во ерекција сега ми е 9 цм. Препорака (y)(y)
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
789
Поени од реакции
2.430
Да, јас имам и користам, моментално имам на батерија а претходната ми беше рачна.
Да, дава резултат и чувството е многу поразлично кога е напумпан дали при мастурбација или секс нема врска. Само внимателно ако си почетник и немаш користено претходно истражи на интернет колку време, како, што.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.962
Поени од реакции
15.063
Nego aj kazi dali ova pumpa pomaga na : Moja generacija cetrdeset i neke ( se misli na rodeni )
da ne frlam djabe pari,oti veke e otpisan od zivite.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom