Психијатар

Член од
26 јуни 2019
Мислења
6
Поени од реакции
1
Ве молам препорака за психијатар без разлика државно или приватно.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Ве молам препорака за психијатар без разлика државно или приватно.
Пробај на форумов, пиши го твојот проблем, можеби ќе се најде некој психијатар, оти тука има многу свезналици:)
 
Член од
29 јуни 2021
Мислења
15
Поени од реакции
2
Zdravo decki.. Imam anksioznost I panicni napadi nemozam vo kola da se vozam nitu pak da vozam nemozam od doma da iskocam I slicni rab vekje 5 meseci sum vakov seto toa se sluci pred okolu God koga imav prvi napadi posle raskinuvanje na dolga vrska I ne znaev so se slucuva so mene no posle sfativ deka se napadi januari Feb. se zatvoriv celosno imam steganje vo Leva strana od glavata krckanje na vratot a dojde nekoj da mi zbori ili slicno odma osekjam deka kje poludam begam vo dr prostorija I slicno ne iskacam strav mi e ne se osekjam udobno piev dijzapam od 5mg no povekje ne ne sum se sovetuval so dok. bidejki nemozam da ja preminam kapijata od dvorot se mi e ne realno I slicno... dajte sovettttt
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Zdravo decki.. Imam anksioznost I panicni napadi nemozam vo kola da se vozam nitu pak da vozam nemozam od doma da iskocam I slicni rab vekje 5 meseci sum vakov seto toa se sluci pred okolu God koga imav prvi napadi posle raskinuvanje na dolga vrska I ne znaev so se slucuva so mene no posle sfativ deka se napadi januari Feb. se zatvoriv celosno imam steganje vo Leva strana od glavata krckanje na vratot a dojde nekoj da mi zbori ili slicno odma osekjam deka kje poludam begam vo dr prostorija I slicno ne iskacam strav mi e ne se osekjam udobno piev dijzapam od 5mg no povekje ne ne sum se sovetuval so dok. bidejki nemozam da ja preminam kapijata od dvorot se mi e ne realno I slicno... dajte sovettttt
Потребен ти е психијатар.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
jasno deka mi e potreben sovet po barav
Тебе душичко ти треба стручен совет и немаш многу време за да чекаш некој од форумџииве да ти пише нешто, бидејќи си таксист, тоа ти е работа за егзистенција..значи мораш што побрзо да излезеш од таа состојба во која си западнал.
Ајде, барај термини или твојата матична нека ти пише приоритетен упат за на психијатар...и нека ти е со лесно побрзо опоравување:)
 
Член од
29 јуни 2021
Мислења
15
Поени од реакции
2
Тебе душичко ти треба стручен совет и немаш многу време за да чекаш некој од форумџииве да ти пише нешто, бидејќи си таксист, тоа ти е работа за егзистенција..значи мораш што побрзо да излезеш од таа состојба во која си западнал.
Ајде, барај термини или твојата матична нека ти пише приоритетен упат за на психијатар...и нека ти е со лесно побрзо опоравување:)
Fala ti no problem mi e da iskocam od kapija toa mi e najgolem prob.. nemas poima kako se osekjam..
 
Член од
7 септември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
The Port Physiotherapy and Massage is your one-stop wellness center with certified, trained experts specializing in rehabilitation and injury treatment. Our physiotherapists in Calgary are on a mission to provide you with comprehensive, tailored care and education targeted at re-establishing your ideal level of wellness. So, if you are thinking, "which is the best physiotherapy clinic near me," then look no further. We have patients coming from Chestermere and Airdrie, wherein we accommodate their timings well in advance for a quick visit.
 
Член од
29 јуни 2021
Мислења
15
Поени од реакции
2
Здраво мислење за Заласта.. треба да ги пијам со елицеа по пола апче навечер ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom