Проширени вени на пенисот

Член од
22 септември 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите, пред околу една недела додека мастурбирав забележав проширена вена на пенисот, потоа кога погледнав подобро видов од двете страни доле на пенисот имам како испакнати вени со потемна сина боја. Осеќам како да имам некоја тегоба во долниот десен дел од пенисот и тестисот и како скокоткање(не знам како да го опишам). Имам 20 години. Ве молам споделете ако сте имале слично искуство. Исто така на врвот на тестисите како да имама нешто како вена или не знам што.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.604
Поени од реакции
5.633
Оди на уролог и сешто те буни ќе си прашаш и ќе ти објасни, овде не барај решение може само повеќе сомнежи да добиеш. И најбитното не чити по ИНТЕРНЕТ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom