Професија-Педагог

Член од
31 август 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво,

Би сакал да Ве прашам ако може некој од Вас да испрати линкови (или пак совет, мислење да сподели), за вработување по професија педагог (пожелно е да биде во Скопје); јас најдов нешто, но не излезе како што треба.

Благодарам однапред,
Поздрав!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom