Протести во Србија

S

silmarillion

Гостин
Како што Слобо им ја еба мајката на србите, а богами и Вучич сега, ниедна томахавка нема таква моќ.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.520
Ја гледам ситуацијава во Србија и како се одвиваат настаните и нешто многу ми е познато како да се случуваше ова некаде пред 2,3 години.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Ја гледам ситуацијава во Србија и како се одвиваат настаните и нешто многу ми е познато како да се случуваше ова некаде пред 2,3 години.
Кој протестира во Србија? Сорос? Русите?
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.967
Поени од реакции
11.777
Ја гледам ситуацијава во Србија и како се одвиваат настаните и нешто многу ми е познато како да се случуваше ова некаде пред 2,3 години.
Ќе донесат власт шо ќе го признае Косово :D
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.520
Кој протестира во Србија? Сорос? Русите?
Не знам ама буквално истите дешавки како кај нас.Овие тоа колку луѓе имало на протести и колку луѓе збира на
Ќе донесат власт шо ќе го признае Косово :D
Што и да донесат сигурно нема да биде подобра иднина за државата.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Која партија и кои политичари се силно против Косово?
Снс на Вучиќ знаеме дека сакаат да го признаат Косово...
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.450
Поени од реакции
1.784
Ја гледам ситуацијава во Србија и како се одвиваат настаните и нешто многу ми е познато како да се случуваше ова некаде пред 2,3 години.
https://informer.rs/vesti/politika/419665/foto-video-sokantno-ovo-neoborivi-dokaz-amerika-stoji-iza-protesta-beogradu-sergej-trifunovic-prima-instrukcije-specijalaca-politickog-odeljenja-ambasade-sad
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.520
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.895
Поени од реакции
17.520
Кој си игра деспотизам, тој си добива обоена револуција. Просто ко грав.
Никој не си игра тука го оставаат да си игра се додека им одговара тоа на големите сили.Ама простиот народ тоа не може да го види па најчесто е пиунот преку кој се прават сите промени за жал истиот народ нема да има никаква корист од нив напротив ќе има тешки последици исто како и ние.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom