Проституција и јавни куќи во Македонија

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.128
Поени од реакции
2.767
Наспроти влезот од црквата Св.Ѓоргија се движат неколку ѓупки, можеш да ги побараш , за 500 денари ќе завршиш работа.
Искрено јас ти кажувам имам направено два пати работа со тие во една куќа во истото сокаче кадешто престојуваат...

Едната се вика Ајше, а другата Фемије...
 
Член од
29 септември 2022
Мислења
3
Поени од реакции
1
Искрено јас ти кажувам имам направено два пати работа со тие во една куќа во истото сокаче кадешто престојуваат...

Едната се вика Ајше, а другата Фемије...
Vo koe sokace potocno imas broj nivni
 
Член од
18 декември 2022
Мислења
3
Поени од реакции
2
Kade potocno niz Skopjevo osven MTV?
I tamu edvaj se naogjaat vekje..

Nakaj Karposh se naogja li nesto? I kade tochno kaj Hotel Laki?
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Тоа е муабетот на дечкте што не ебат. Нормално дека нема да ти оди од рака со жените кога гледаш само за ебење нешто по секоја цена и оддаваш аура на очај и кога целиот процес го гледаш како „трошење на пари, труд и време“. Ебате беља, па целиот тој процес на собирање на храброст, почнување муабет, запознавање нова личност, први дејтови, до каде можеш да отидеш и слично е сам по себе возбуда и забавен и навистина е дебилно да го гледаш како трошење на пари и време.

Уживај, искочи во град, направи муабет со некои девојчиња, не напињај по секоја цена, не бркај само нападно облечени или бомби. Aко има хемија и кликнете со нормалне муабет, супер размени бројче, искочи, не мора да плаќаш ништо. Искрено се оженив и веќе 8 месеци сум во брак, а не памтам освен за роденден или посебни прилики да сум платил нешто за жена ми и дури бевме свежо фатени пред 6 години.
Искрено сум бил во тој incell свет и не е убаво место, но нит треба да си некој лепотан, ниту богаташ, ниту да имаш 1000 другари и контакти за да излезеш од тој филм.
На женети со закон треба да им се забрани да даваат совети за љубовен живот на ергени. Што ќе изустат ќе излажат.
 
Член од
25 мај 2015
Мислења
5
Поени од реакции
3
Aj dosta so glupi komentari Po glup narod ne sum videl.Ako imate broj ili nesto slicno ili kade stojat kade se naogaat vo koj grad i slicno kazete.Mnogu strucni soveti budalestini ne.Jas imam dosta broevi i broevi davam na nekoj sto ima da razmenime.Povelete vo privatna poraka
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.859
Aj dosta so glupi komentari Po glup narod ne sum videl.Ako imate broj ili nesto slicno ili kade stojat kade se naogaat vo koj grad i slicno kazete.Mnogu strucni soveti budalestini ne.Jas imam dosta broevi i broevi davam na nekoj sto ima da razmenime.Povelete vo privatna poraka
Форумски пимп :вонзем:.
А ти дечко, да не си Албанец?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Сум слушнал за некој бордел кај грчка амбасада и кај битпазар ама незнаеа да ми кажат каде точно исто така дека во Тетово кај студентскиот дом се вртеле некој женски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom