Проституција и јавни куќи во Македонија

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764
Во едно сокаче наспроти црквата Св. Ѓорѓија во Струга во една куќа ги има едно 5-6 што престојуваат... Има две наспроти хотелот Београд и една низ зелениот пазар... Во кафаната од покоен Леку ги има и таму и тоа Украинки, Романки, Русинки, Молдавки...Гостивар има еден куп кафани со такви...Охрид ги има 3-4 во една куќа наспроти некогашниот локал Наполеон и кафаната Беко...Битола во Баиро и кај патот за Могила. Кај патот за Могила на пат чекаат и стопираат коли...
 
Член од
22 август 2020
Мислења
84
Поени од реакции
58
Битола во Баиро и кај патот за Могила.
Во едно сокаче наспроти црквата Св. Ѓорѓија во Струга во една куќа ги има едно 5-6 што престојуваат... Има две наспроти хотелот Београд и една низ зелениот пазар... Во кафаната од покоен Леку ги има и таму и тоа Украинки, Романки, Русинки, Молдавки...Гостивар има еден куп кафани со такви...Охрид ги има 3-4 во една куќа наспроти некогашниот локал Наполеон и кафаната Беко...Битола во Баиро и кај патот за Могила. Кај патот за Могила на пат чекаат и стопираат коли...
Каде поточно на Баиро? Јас Битола зад Император знам дека има.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
22
Поени од реакции
55
Здраво, некој да ми каже во Охрид каде можам да добијам масажа со среќен крај или да ми пише број во порака од некоја таква масерка.

Ви благодарам.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Здраво, некој да ми каже во Охрид каде можам да добијам масажа со среќен крај или да ми пише број во порака од некоја таква масерка.

Ви благодарам.
Кај Диме, Велгошти.
 
Член од
13 октомври 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, некој да ми каже во Охрид каде можам да добијам масажа со среќен крај или да ми пише број во порака од некоја таква масерка.

Ви благодарам.
Zdravo, jas imam info deka dosle 2 devojki od Blagoevgrad Bugarija i vrsele "masazherski" uslugi vo zgradata kaj so bese stop shop na tret sprat. Imam broj ako sakas...
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.709
Поени од реакции
15.578
ајде дајте му на муртинецот идеја да ги легализира борделите, со фискални да бидат, а државата ќе враќа ДДВ... ако нема радна снага ќе се увезе од Молдавија, Блгарија....
на влез ќе се мери температура , а за да не се бунат овие што сега добиваат без платно од дивите камењарки и спонзоруши , знаеме кој се муктеџиите, нека им даде владата субвенции...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom