Проституција и јавни куќи во Македонија

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.832
Поени од реакции
6.456
Epa drugar štom ne možeš da pronajdeš in-reality nadvor togaš računaj deka na net šansite da najdeš ti se daleku daleku pomali odnosno nikakvi !
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.441
Поени од реакции
39.387
Nie ne sme stranstvo druže, tuku sme... toa što sme... glupo stupidno totalno bezkorisno e toa što nekoi napaleni tipovi baraat na random net forum neznam iminja, kontakti, broevi .. od prostitutki...
Автоматски споено мислење:

Ne si prajte bajram so umot, na internet, bar ovde kaj nas, nema šansi da najdete nit devojki za seks (prostitutki), nit devojki za vrska, nit pa žena za brak...
Доста бе суруш еден, цели денови си на темава, сите циганки од МТВ ги знаеш.
Цело СДС ти е уседелици, оди таму нека те проженат, не да се глупираш и да учукаш сида некоја.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.832
Поени од реакции
6.456
Доста бе суруш еден, цели денови си на темава, сите циганки од МТВ ги знаеш.
Цело СДС ти е уседелици, оди таму нека те проженат, не да се глупираш и да учукаш сида некоја.
Ne baram jas druže nit devojki za seks, nit za vrska, nit za brak... samo kažuvam kako stojat rabotite bar ovde kaj nas na taa tema vrz baza na moe lično iskustvo, pošto gledam deka sekojdnevno razni tipovi baš ovde na random net forum baraat kontakti, brojčinja od prostitutki što e totalno non-sense !
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.307
Поени од реакции
32.205
:icon_mrgr: Многу ретко искачаат убави девојки кај МТВ/МКЦ/МАНУ... може ќе забележиш некои такви еднаш у Х месеци или па у Х години... генерално 99,9% од случаите таму се тешки грдосии, без разлика на возраста им, некои се старки, некои не, но сите се у ликот WooW :vozbud:
Автоматски споено мислење:

Skopje Zombie Red Light District :ROFLMAO:
брат, се гледа дека многу често го посетуваш тој дел од Скопје во ноќните часови по писаниево твое. А и ептен пребирџија делуваш вака по пишувањево. Или може нас филмови ни вртиш овде као грди се, али маста им ја вадиш на циганките.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.832
Поени од реакции
6.456
брат, се гледа дека многу често го посетуваш тој дел од Скопје во ноќните часови по писаниево твое. А и ептен пребирџија делуваш вака по пишувањево. Или може нас филмови ни вртиш овде као грди се, али маста им ја вадиш на циганките.
Edno e što čovek bara, a drugo e što ke najde na teren... kako što kažav tapa e rabotata :icon_mrgr:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.441
Поени од реакции
39.387
брат, се гледа дека многу често го посетуваш тој дел од Скопје во ноќните часови по писаниево твое. А и ептен пребирџија делуваш вака по пишувањево. Или може нас филмови ни вртиш овде као грди се, али маста им ја вадиш на циганките.
По кафиња ги шета дење гарант
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.776
Поени од реакции
9.367
У Македонија сите курви се претворени на тарифа частење,не на директно плаќање. Ја носиш во кафана и она колку потроши дента е баш таа цена за да спиеш со неа .

Фактички носи ја на шопинг :LOL: Може да биде и 600 евра ама ќе изгориш ко будала...
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
570
Поени од реакции
836
Epa drugar štom ne možeš da pronajdeš in-reality nadvor togaš računaj deka na net šansite da najdeš ti se daleku daleku pomali odnosno nikakvi !
druze neznaes sto zbores uopste...kako da najde nadvor? nemame ni striptis barovi...ni "Red Light District" ulici nemoze na zenite na ulica so minat da i vika "cena"... mozebi nekoj i nema vreme rabote cel den i samo saka da se izduva na brzinka so nekoja za pari bez da se zamara...mozebi nema vreme da gi nose po kafani/restorani da gi caste i da i se ulizuva...samo saka na brzinka da zavrse avanturata.
 
Член од
22 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
55
Да не знаете некои од Битола, Ресен или Прилеп?
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
410
Поени од реакции
210
 

Kajgana Shop

На врв Bottom