Пронајди ја песната

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
4.965
Поени од реакции
32.365

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.817
Поени од реакции
1.170
Makedonska zabavna pesna so rok refren i ide nesto kako : tonam kako mrak goram kako list ….. nekoj?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.957
Поени од реакции
15.579
Druze Legenda si so 200 views deka ja najde fala ti cel den se utepav baranje.
Саа воа може ќе ти звуче арогатно ама јас сам експерт за македонската андерграунд поп музика уф периодо крај на девејсти прва декада од двеилјајти. Те тука имам и цела тема отворано за тава:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom