Пронајди го бендот

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
10.667
Поени од реакции
18.894

the black crows nad main st znakot
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
12.266
Поени од реакции
29.940
Ама јас не го разбрав тоа така. Туку дека од еден бенд може да се објави една песна денес, една утре... :pos: Требало 1 член = 1 бенд на ден. Вака е стварно нејасно. 5 пати го прочитав, и кога видов дека и други објавуваат, реков - што ги е***, ќе ги сечам... :sramezliv:
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.213
Поени од реакции
33.753
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
10.667
Поени од реакции
18.894
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
ti ne :sekc: sekoj den sakas da ja gledame slikata? :shok2:
 
Последно уредено:

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.287
Нема потреба да гледам, јас веќе најдов уште минимум 20. :pipi:
Јас 50 уште на прва, ама мора по една...ќе чакам овие очигледните да ги испукате
 
Член од
13 април 2021
Мислења
2.272
Поени од реакции
8.190
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
Мислам џабе е...превозбудени сме кога се вакви игри во прашање. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom