Пролетно гласање

жолта дуња зелен бор чекам ваш одговор

  • тото

    Гласови: 9 18,4%
  • петра

    Гласови: 2 4,1%
  • бијонс

    Гласови: 4 8,2%
  • сноу

    Гласови: 5 10,2%
  • рики

    Гласови: 2 4,1%
  • ѓоко

    Гласови: 3 6,1%
  • анчо

    Гласови: 3 6,1%
  • саша

    Гласови: 1 2,0%
  • коцка

    Гласови: 12 24,5%
  • лазарот

    Гласови: 5 10,2%
  • аце

    Гласови: 3 6,1%

  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552

11142
by Toto.toto on Кајгана форум


Let
by Петра П. on Кајгана форум


Цвеќето кај манастирот Свети Јоаким Осоговски
by bijons on Кајгана форум


Unique
by Snow :) on Кајгана форум


11146
by Rickyyy on Кајгана форум


моите качунки
by gjoko-mkd on Кајгана форум


6720
by Anco on Кајгана форум


11151
by коцка on Кајгана форум


зимата оди да спие, а пролетта повеќе не се крие
by коцка on Кајгана форум


11149
by lazarot on Кајгана форум


Пролет во маало
by AceCaleb on Кајгана форум
 

Attachments

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
само ако некој ми промрчи еј вака требаше онака требаше, отворив тема вие опуштете се и гласајте :sneaky:
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
само ако некој ми промрчи еј вака требаше онака требаше, отворив тема вие опуштете се и гласајте :sneaky:
Ај пошто ја отвори темава, мојот глас оди кај тебе....:icon_mrgr:

Инаку што се однесува до мрчењето....
Требало број на тема да ставиш....тоа прво ми падна во око :pos:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Ај пошто ја отвори темава, мојот глас оди кај тебе....:icon_mrgr:

Инаку што се однесува до мрчењето....
Требало број на тема да ставиш....тоа прво ми падна во око :pos:
И така и така нема да е точен бројот :cool:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Детално и прецизно, ко и стално :icon_mrgr: Инаку топ фотки има, за Рики едвај се решив.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.530
Поени од реакции
34.682
само ако некој ми промрчи еј вака требаше онака требаше, отворив тема вие опуштете се и гласајте :sneaky:
...па нормално еве јас ќе мрчам ама со право :aplauz:
...не смееш да постираш туѓа фотографија во галерија, тоа треба самиот член да го направи :D
и јас можев така пред некое време. ама пола сат се пишував со членот во ЛП додека не се научи и самиот го сторил тоа ! :cool: ... а и бројот на темата требаше да се запази со соодветен наслов, сега све е испомешано без ред :несвест: а можеш да поправиш не дека не можеш :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
...па нормално еве јас ќе мрчам ама со право :aplauz:
...не смееш да постираш туѓа фотографија во галерија, тоа треба самиот член да го направи :D
и јас можев така пред некое време. ама пола сат се пишував со членот во ЛП додека не се научи и самиот го сторил тоа ! :cool: ... а и бројот на темата требаше да се запази со соодветен наслов, сега све е испомешано без ред :несвест: а можеш да поправиш не дека не можеш :)
банирај ме!!!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
... ете те банирам :ban:
се зезам, ај поправи го барем насловот стави број и убаво пиши го насловот, не биди инат :pipi:
не сум инат глупа сум жими мајка! нема таква опција, треба да барам од модераторите... @Acid ај стај ни бројче на темата, може? гласање 101 треба да е...и КАДЕ Е @Let 3 БРЕ?!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.530
Поени од реакции
34.682
значи насловот треба вака да гласи :
„Фото Натпревар #101 Пролет - Гласање“
после ќе одиш во галерија и ќе направиш албум со ваков наслов и ќе ги ставиш сите слили таму редоследно со име на членовите и од таму го земаш само линкот на цел албум и го аднуваш испод тема на пример на зборче ,, Фотки тука“ со засенчување на зборот и аднување на линкот! и тоа е тоа ! :)

Лет доби позиција така да не смее да биде овде, јас се пријавив за модератор на темава ама @Peja989 ме одби како од пушка, не да ме мрзи не ме поднесува :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
значи насловот треба вака да гласи :
„Фото Натпревар #101 Пролет - Гласање“
после ќе одиш во галерија и ќе направиш албум со ваков наслов и ќе ги ставиш сите слили таму редоследно со име на членовите и од таму го земаш само линкот на цел албум и го аднуваш испод тема на пример на зборче ,, Фотки тука“ со засенчување на зборот и аднување на линкот! и тоа е тоа ! :)

Лет доби позиција така да не смее да биде овде, јас се пријавив за модератор на темава ама @Peja989 ме одби како од пушка, не да ме мрзи не ме поднесува :(
Искрено ни јас не би те сакала за модератор хахаха
Него @Toto.toto глеаш како си требал да отвориш тема? :P
Бијонс, опушти се, и вака се гласа, и вака ќе имаме победник и нова тема <3
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.530
Поени од реакции
34.682
Искрено ни јас не би те сакала за модератор хахаха
Него @Toto.toto глеаш како си требал да отвориш тема? :P
Бијонс, опушти се, и вака се гласа, и вака ќе имаме победник и нова тема <3
... знаеш во што е проблемов на овој форум, да правилата пропишани од одговорните за некого важи, а за некого не важи и кога ги применувам како што се назначени тогаш пак не чинам, а ако се бунам за некоја неправда пак не чинам, ако коментирам пак не чинам, ако пријавам во опција за пријава пак не чинам...
ете дури и ти не ме сакаш за модераторка, највероватно одговара хаосот и анархија... и јас едно време не знаев преку галерија да постирам фотографија и ја поставив директно, па ме искараја и морав да научам како треба, а ваму за некој член што го мрзи важи да се протне... и до утре да објаснувам пак сум јас лошата! ... еден член пред некој ден прв пат ми напиша во ЛП „зашто те хејтаат“ овде? :(
инаку коцкичке, јас сум опуштена јебига форум е ова и темава е без „газда“ ни некој добива ниту некој губи, проблемот е во педантноста ;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
... знаеш во што е проблемов на овој форум, да правилата пропишани од одговорните за некого важи, а за некого не важи и кога ги применувам како што се назначени тогаш пак не чинам, а ако се бунам за некоја неправда пак не чинам, ако коментирам пак не чинам, ако пријавам во опција за пријава пак не чинам...
ете дури и ти не ме сакаш за модераторка, највероватно одговара хаосот и анархија... и јас едно време не знаев преку галерија да постирам фотографија и ја поставив директно, па ме искараја и морав да научам како треба, а ваму за некој член што го мрзи важи да се протне... и до утре да објаснувам пак сум јас лошата! ... еден член пред некој ден прв пат ми напиша во ЛП „зашто те хејтаат“ овде? :(
инаку коцкичке, јас сум опуштена јебига форум е ова и темава е без „газда“ ни некој добива ниту некој губи, проблемот е во педантноста ;)
Мислам дека премногу сериозно ги гледаш работиве. Не знам како е по други теми, искрено само тука седам. Ама тука дур некој не навреди некого стварно нема потреба да се буцкаме. Не сум ни видела кога те напаѓале зашо не си знаела да ставиш фотка во галерија, инаку ќе имго пишев истото. Вчера имав 10-15 мин време и наместо да оставам да нема тема за гласање затоа што победникот пиша дека не знае како, решив една набрезина да отворам за да се продолжи понатаму.
Зарем ако нема напишано тема за гласање број 101 тема пролет толку ли ти смета? А не ти смета кога ставаше глупави опции за гласање од типот се ми се свиѓа ништо не ми се свиѓа што може да доведе да се нема победник и да умре темата?
Негооо...гласаше за мене? :pos:[DOUBLEPOST=1523432053][/DOUBLEPOST]
Јас немам 0 гласови, друго не ме интересира :D
Следниот пат ќе ставам да се гледа кој за коги гласа зашо вака никој не може да види кога гласате сами за себе :P
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
Следниот пат ќе ставам да се гледа кој за коги гласа зашо вака никој не може да види кога гласате сами за себе :P
Да ви ги разрешам дилемите јас гласав за AceCaleb :D:D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom