Продавам Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm 1:3,5-4,5G ED + 77mm NC Filter

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
На продажба оди Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm 1:3,5-4,5G ED со Nikon 77mm NC Filter. Објективот е како од салон, многу малку користен.

Линк до албум

Цена: 650 евра
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
До крај на празници, 565 евра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom