Продавам Canon 60D + Canon 18-55mm 3.5-5.6

Член од
24 ноември 2011
Мислења
17
Поени од реакции
21
Продавам Canon 60D + Canon 18-55mm 3.5-5.6 со стабилизатор
 
На врв Bottom