Продавам Canon 60D + Canon 18-55mm 3.5-5.6

Дискусија во форумот 'Фото берза' започната од Martin Jesus, 11 април 2019.

 1. Martin Jesus

  Martin Jesus

  Член од:
  24 ноември 2011
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  20
  Продавам Canon 60D + Canon 18-55mm 3.5-5.6 со стабилизатор
   

Сподели преку: