Продавам Canon 600d кит со 50mm 1.8

Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
Canon 600d со 18-55mm кит објектив, мемориска 8 GB и торбица Canon заедно со објектив Canon 50mm 1.8 . Во перфектна состојба со не повеќе од 2000 актуации, цена на комплет 27000 денари но има простор за договор.
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
Како тргнало, коа ќе дојдеш до 10 000, пиши ми приватна :)
хахахахха па според моите проценки и графикони таа цена треба да биде на 24 ноември оваа година, сепак шега на страна, цената за комплет е таа, а за поеднинечни цени и информации по пп.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
До колку дојдеме :)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
До колку дојдеме :)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Не очекував мој чоек (мадридиста) поготово Озил да ме влечи за нос и да се сити на мојата мака :( ти наместо да разгласиш низ форуми, подфоруми дека твој чоек гага продава машина за фотографии ... ќе речам само едно саркастично фала и Ди Стефано нека ти е напомош.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
Не очекував мој чоек (мадридиста) поготово Озил да ме влечи за нос и да се сити на мојата мака :( ти наместо да разгласиш низ форуми, подфоруми дека твој чоек гага продава машина за фотографии ... ќе речам само едно саркастично фала и Ди Стефано нека ти е напомош.
Не бе другар далеку дека се ситам на твојата мака, пишувам јас по темата да излегува повеќе у темите со нови мислења. Ќе се продаде не се секирај
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
50 mm 1.8 продаден, остана уште апаратот со кит објективот, за цена пп
 
Член од
20 август 2015
Мислења
37
Поени од реакции
69
Апаратот е продаден, благодарам на сите кои пројавија интерес, темата може да се брише.
 
На врв Bottom