Продавам Canon 550D

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Се продава скоро нов Канон 550Д со околу 4000 окинувања. Камерата е во фантастична „како нова“ состојба без никакви траги од користење. Made in Japan.
Доаѓа заедно со:
  • Кит објектив EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
  • Нова Lowepro торбичка
  • UV Filter
  • CPL Filter
  • 8GB Kingston Class10 мемориска картичка
  • Lens Hood
  • Дополнително капаче за 58mm објектив
  • M42 адаптер
ЦЕНА: 400 EUR
 

Kajgana Shop

На врв Bottom