Продавам невообичаен денар со нумизматска вредност

Член од
21 јануари 2009
Мислења
472
Поени од реакции
292
Кој е заинтересиран нека пише. Цена по договор.
Чувај си го, може до многу голема вредност да дојде...ако влеземе во европска унија таман валутата ќе ни се смени во ЕВРА. Па за едно 100 тина години ќе се чудат дека постоела оваа паричка т.с НЕ ВЕРУВАЈ ВО СЕ ШТО ЌЕ СЛУШНЕШ
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
стај си го во лепче за бадник па ако ти се падне може и ке имаш среќа да го продадеш за мнооооооогу висока сума за која ке ти треба скала....
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.966
стај си го во лепче за бадник па ако ти се падне може и ке имаш среќа да го продадеш за мнооооооогу висока сума за која ке ти треба скала....
ако му се падни во лепче за бадник/василица ќе треба да плати данок на добивка :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Кој е заинтересиран нека пише. Цена по договор.
И ЈАС ПРОДАВАМ ИСТ ВАКОВ ДЕНАР; Е ТОЈ Е УНИКАТ ПО НЕШТО
со години си го месеше жената во лепчето за бадник-бидеиеќи било за таа намена
Но еднаш јас да ти незнам дека тоа лепче било со паричка па го изедов и паричката ја голтнав. НО ПО ДВА ДЕНА ВО МЕНЕ ЈА ИСфРЛИВ ВО ГАСТРО КЛИНИКА
е по тоа е овој денар посебен и сега еве го продавам и е осветен во моево тело
прележувајќи два дена и патувајќи десетина метри до излезот.
КОЈ НУДИ ПОНУДА за ова среќно париче.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Nemoj da mi zameruvas, sepak sum pocetnik
Не, ти не си заебантор (или шо ке речат тука трол :facepalm:), ти си многу глупав бе момче.. наивен и затоа си сингл 10 години.
Стварно си поверувал на тој што ти кажале за денарот, но тоа не е страшно воопшто, најстрашно е тоа што тој некојси решил да те позаебава,а тоа кажува мноооогу.
 
Член од
17 април 2013
Мислења
234
Поени од реакции
151
Не, ти не си заебантор (или шо ке речат тука трол :facepalm:), ти си многу глупав бе момче.. наивен и затоа си сингл 10 години.
Стварно си поверувал на тој што ти кажале за денарот, но тоа не е страшно воопшто, најстрашно е тоа што тој некојси решил да те позаебава,а тоа кажува мноооогу.
Uste ne si zaspal?
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Јас не спијам...спиењето е за слабаци.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
drugarce nema spas za tebe...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom