Продавам, купувам, менувам...

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.531
Поени од реакции
2.476
MB: Asrock B450M-HDV
CPU: AMD Ryzen 5 1600AF
RAM: A-Data GammiX D10 16GB (2x8GB) DDR4-3000 CL16
VGA: Gigabyte RX580 Gaming 4GB
SSD: A-Data SU650 240GB SATA
HDD: Toshiba P300 1TB
PSU: Chieftec Smarter 600W 80+
Case: Xigmateh NYX 3F
Case fans: 3x Xigmatek 120mm RED LED silent fans...+ тастатура и маус
...само комплет
...20.000 ден.

пп
 
Член од
19 септември 2010
Мислења
118
Поени од реакции
7
Prodavam star Dell Laptop Inspiron N5110 so i3 procesor i 6 GB RAM. Povece info vo PP.
 
Член од
13 март 2015
Мислења
161
Поени од реакции
122
Продваам Android Smart Tv-box MXq-4K 1GB DDR3 (сеуште под гаранција).
 
Член од
4 март 2013
Мислења
47
Поени од реакции
16
Се продаваат нови и многу малку користени делови за PC со 3 год. гаранција:

- Матична: Gigabyte B365M-H со Intel i5-9400 @ 2.90 GHz => 15000 ден
- RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4 @ 3200 MHz => 5300 ден
- Куќиште со напојување: Matrix 800W 20 4pin => 2200 ден

Све комплет 21.000 ден.

Сите делови се 100% исправни и немаат никакви дефекти, купени се пред 2 месеци и имаат 3 год гаранција.
 

Attachments

Член од
30 март 2015
Мислења
3
Поени од реакции
3
Се продаваат нови и многу малку користени делови за PC со 3 год. гаранција:

- Матична: Gigabyte B365M-H со Intel i5-9400 @ 2.90 GHz => 15000 ден
- RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4 @ 3200 MHz => 5300 ден
- Куќиште со напојување: Matrix 800W 20 4pin => 2200 ден

Све комплет 21.000 ден.

Сите делови се 100% исправни и немаат никакви дефекти, купени се пред 2 месеци и имаат 3 год гаранција.
Во оваа цена би требало да има и една GTX 1050ti.
 
Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Се продаваат нови и многу малку користени делови за PC со 3 год. гаранција:

- Матична: Gigabyte B365M-H со Intel i5-9400 @ 2.90 GHz => 15000 ден
- RAM: 16GB Kingston HyperX Fury DDR4 @ 3200 MHz => 5300 ден
- Куќиште со напојување: Matrix 800W 20 4pin => 2200 ден

Све комплет 21.000 ден.

Сите делови се 100% исправни и немаат никакви дефекти, купени се пред 2 месеци и имаат 3 год гаранција.
1608803228458.png 1608803269076.png
 
Член од
19 март 2012
Мислења
293
Поени од реакции
360
Продавам i7 7700 (ne K) и матична плоча asus prime b250m plus во одлична состојба користени само за игри со истечена гаранција пред 1 месец.
Цена 10.000
 

Kajgana Shop

На врв Bottom