Продавам, купувам, менувам...

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Sephiroth, 1 март 2007.

 1. MasteR_#0

  MasteR_#0 Addict

  Член од:
  16 мај 2010
  Мислења:
  3.154
  Допаѓања:
  877
  Продадено.
   
 2. Aleksandar9898

  Aleksandar9898

  Член од:
  30 јули 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  0
  Ponudete crossfire kabelce

  Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
   
 3. Drenix

  Drenix

  Член од:
  19 јануари 2019
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  1
   
 4. RATM

  RATM

  Член од:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  2.271
  Допаѓања:
  5.732
  Се продава лап-топ (Dell Inspirion 5559, Intel i7-6500U, 8GB DDR3 1TB HDD, AMD radeon R5 M335 4GB DDR3).
  Нов, неотпакуван. Цена инбокс, секако. Поповолна од вообичаено.
   
 5. buli

  buli

  Член од:
  12 септември 2008
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  15
  H81mlv3 + g3250 2500 фиксна, последна
   
 6. Aleksandar9898

  Aleksandar9898

  Член од:
  30 јули 2018
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  0
  Soketi:
  Am3+
  775 so adapter za amd
  1000den 2ta[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
   
 7. Winncoot

  Winncoot

  Член од:
  30 јуни 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  3000MKD
   
 8. Drenix

  Drenix

  Член од:
  19 јануари 2019
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  1
  Gtx 1060 6gb so garancija do avgust super socuvana
  Cena ; 9000
  Kontakt 071 663 358
   
 9. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  3.322
  Допаѓања:
  2.585
  [​IMG]

  Знаете ли каде се предоваат вакви wrist pad-ови?
   
 10. omegaRED

  omegaRED

  Член од:
  22 август 2013
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  46
  AliExpress

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
 11. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  3.322
  Допаѓања:
  2.585
  Мислам дека цените за оваа работа се слични и не вреди да се чека по месец дена.


  Прашање број 2: Кај има батерии за лаптоп да се набават ?Сеедно дали е мк или интернет.
   
 12. omegaRED

  omegaRED

  Член од:
  22 август 2013
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  46
  За падот, во нашиве продавници не сум видел, мислам во Анхоч дека имаше еден модел. А бидејќи (обично) не е за брзање, нема причина да не се нарача од Ali/eBay.

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
   
 13. kamiSKaZI

  kamiSKaZI Io Sono Interista

  Член од:
  31 јануари 2007
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  28
  Продавам некористена GTX 950 Gigabyte Xtreme 2GB GDDR5, стоеше во ПЦ што никад не се пушти во функција.
  https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N950XTREME-2GD#kf

  и RAM 2x4GB Kingston HyperX Predator 2400MHz CL11 DDR4, уште 2 години под гаранција.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена, комплет 5500 денари.
   
 14. Drenix

  Drenix

  Член од:
  19 јануари 2019
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  1
  Point of View 1060 6gb ddr5 mnogu malce koristena za gejming, doagja so kutija i se vnatre, so garancija do avgust.
  Super socuvana, ubavo iscistena
  Cena 8800
  Kontakt 071 663 358
   

  Прикачени податотеки:

 15. imortel

  imortel

  Член од:
  24 октомври 2011
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  16
  20180731_185800.jpg 20180731_190824.jpg
  ASUS STRIX 1070ti купена од Сет со гаранција до 6.10.2020 година.
  Користена само за гејминг, не е оверклокувана, може да се тестира пред да се купи.
  Цена 20 000денари.
  075 366 337 - Борче
  --- Споено дупло мислење, 12 јуни 2019 ---
  18 000 Денари последна цена.
   
  Последно уредено: 12 јуни 2019

Сподели преку: