Продавам / купувам / менувам (навивачки реквизити)

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.601
Поени од реакции
7.329
A од кај да знам дека е од Скопје мрсул еден зато прашвам.
 

Uchiha Sasuke

Sharingan User
Член од
21 март 2013
Мислења
3.601
Поени од реакции
7.329
Oк пиши ми во пп ко ќе стигнат кај можам да најдам :D
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.105
Поени од реакции
7.360
Продавам комплетно нови копачки Јома број 42, цена 30 евра (1840 денари)
Само ПП
Photo0044.jpg Photo0045.jpg Photo0046.jpg
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.908
Поени од реакции
25.847
@Goran Bt @ziko bt @Tomasino @ZelenoBel @Кико Д.

Ако имате бројчиња од списанието (1,2,3) пишете ми ако ви се на продажба. Плаќам на сметка + карго. Или ако сте за размена имам Комити списанијата и мак тифо сите броеви.
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.315
Поени од реакции
5.069
@Goran Bt @ziko bt @Tomasino @ZelenoBel @Кико Д.

Ако имате бројчиња од списанието (1,2,3) пишете ми ако ви се на продажба. Плаќам на сметка + карго. Или ако сте за размена имам Комити списанијата и мак тифо сите броеви.
Ги имам сите ќе ти дам не треба пари, можи да дајш и ти нешто :)
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
604
Поени од реакции
491
Барам дечки за размена на налепници од Македонија било која група. Праќам лепенки од Чкембари.
 
Член од
20 септември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
13
Продажба на оригинал кежуал гардероба од брендовите Lyle and scott & Karhu. Достава низ цела Македонија.

@mischievous.01___
https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Lyle and scott
Првично се јавува како бренд кој најчесто се гледа на терените за Голф во Обединето Кралство, но неполна деценија по неговото појавување завзема место меѓу најраспространети брендови меѓу навивачите. Во средина на седумдесетите речиси секој од присутните на фудбалски стадиони имаше парче облека со Златен Орел. Симбол на слобода, бунтовност и дел од култура која експресно се рашири низ фудбалските стадиони во светот.

Karhu
Бренд кој постои повеќе од 100 години и исто толку е на самиот врв помеѓу брендови за спортско трчање. Висок квалитет и специфичен дизајн го доведоа брендот да се рашири и надвор од рамките на спортот и да биде присутен во секојдневниот животен стил.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom