Продавам / купувам / менувам (навивачки реквизити)

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Навивачки огласи, тука може да продавате, купувате или менувате секаков вид на навивачки материјал. Поставувајте огласи, навивачки материјали од ваша сопственост од шалови, капчиња, маици, блузони, дуксерки, фантомки, дресови, пиротехника, налепници, ДВД-филмови поврзани со навивачката култура, магазини ...
Значит уште еднаш да напоменам материјали строго поврзани со навивачкиот свет, сите коментари од типот на Менувам собна антена за двособна, менувам брачен кревет за вонбрачен ке бидат избришани.!
--- надополнето: 22 јануари 2012 во 13:14 ---
Lonsdale поломаица Л број Нова - 1100 денари
DSC00149.jpg DSC00148.jpg DSC00147.jpg

Lonsdale капче 700 денари
DSC00150.jpg DSC00151.jpg
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
110
Поени од реакции
63
Купувам навивачки шалови од странски групи,или ако сака некој размена за шал од Чкембари.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.366
Поени од реакции
28.155
Кој продава шалови од било која група, не е битно дали странска или домашна нека пише или ако разменува, колекција правам. За продажба неам ништо освен налепници, заинтересираните исто инбокс :)
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Имам дрес на Црвена Звезда, од 2004 (Kappa), го прогласија за најубав дрес во Историјата на клубот... Ми го купија од инает за роденден, а не е облечен ниту за проба... Си стое така дома, си фаќа прашинка низ фиоките :D... Цената му беше 40 евра, сега ќе го шитнам за помалку доколку сака некој, или за замена може :D
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.366
Поени од реакции
28.155
Имам дрес на Црвена Звезда, од 2004 (Kappa), го прогласија за најубав дрес во Историјата на клубот... Ми го купија од инает за роденден, а не е облечен ниту за проба... Си стое така дома, си фаќа прашинка низ фиоките :D... Цената му беше 40 евра, сега ќе го шитнам за помалку доколку сака некој, или за замена може :D
Ако си за замена ајде, ти дадам од Земун или Рад купени се и двата од Србија оргинали се :D
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Член од
28 март 2012
Мислења
41
Поени од реакции
382
IMG_2964.jpg Шаловиве ги продавам, а ги менувам само за реквизити(шал, мајца...) од македонски клубови! Понуди у порака!
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Навивачки огласи, тука може да продавате, купувате или менувате секаков вид на навивачки материјал. Поставувајте огласи, навивачки материјали од ваша сопственост од шалови, капчиња, маици, блузони, дуксерки, фантомки, дресови, пиротехника, налепници, ДВД-филмови поврзани со навивачката култура, магазини ...
Значит уште еднаш да напоменам материјали строго поврзани со навивачкиот свет, сите коментари од типот на Менувам собна антена за двособна, менувам брачен кревет за вонбрачен ке бидат избришани.!
--- надополнето: 22 јануари 2012 во 13:14 ---
Lonsdale поломаица Л број Нова - 1100 денари
Прегледај го приврзокот 39189 Прегледај го приврзокот 39188Прегледај го приврзокот 39187

Lonsdale капче 700 денари
Прегледај го приврзокот 39190Прегледај го приврзокот 39191
Si go prodadel kapata ?
 

Pallatino

Батулец
Член од
29 декември 2011
Мислења
63
Поени од реакции
21
Барам маица од Вардар, ама не да пишува нешто Комити ова она туку сакам Вардар да пишува. Кај можам таква да најдам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom