Продавам / купувам / менувам (навивачки реквизити)

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од M-1, 22 јануари 2012.

 1. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
  Навивачки огласи, тука може да продавате, купувате или менувате секаков вид на навивачки материјал. Поставувајте огласи, навивачки материјали од ваша сопственост од шалови, капчиња, маици, блузони, дуксерки, фантомки, дресови, пиротехника, налепници, ДВД-филмови поврзани со навивачката култура, магазини ...
  Значит уште еднаш да напоменам материјали строго поврзани со навивачкиот свет, сите коментари од типот на Менувам собна антена за двособна, менувам брачен кревет за вонбрачен ке бидат избришани.!
  --- надополнето: 22 јануари 2012 во 13:14 ---
  Lonsdale поломаица Л број Нова - 1100 денари
  DSC00149.jpg DSC00148.jpg DSC00147.jpg

  Lonsdale капче 700 денари
  DSC00150.jpg DSC00151.jpg
   
 2. sandak

  sandak

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  63
  Купувам навивачки шалови од странски групи,или ако сака некој размена за шал од Чкембари.
   
 3. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.377
  Допаѓања:
  12.641
  Кој продава шалови од било која група, не е битно дали странска или домашна нека пише или ако разменува, колекција правам. За продажба неам ништо освен налепници, заинтересираните исто инбокс :)
  [​IMG]
   
 4. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
 5. 110%Makedonec

  110%Makedonec

  Член од:
  25 август 2011
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  На M-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Гробар Мкд

  Гробар Мкд Не дамо Титулу !!!

  Член од:
  19 ноември 2008
  Мислења:
  5.335
  Допаѓања:
  1.442
  Имам дрес на Црвена Звезда, од 2004 (Kappa), го прогласија за најубав дрес во Историјата на клубот... Ми го купија од инает за роденден, а не е облечен ниту за проба... Си стое така дома, си фаќа прашинка низ фиоките :D... Цената му беше 40 евра, сега ќе го шитнам за помалку доколку сака некој, или за замена може :D
   
 7. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.377
  Допаѓања:
  12.641
  Ако си за замена ајде, ти дадам од Земун или Рад купени се и двата од Србија оргинали се :D
   
 8. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
 9. VIKTOR-TK

  VIKTOR-TK

  Член од:
  28 март 2012
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  IMG_2964.jpg Шаловиве ги продавам, а ги менувам само за реквизити(шал, мајца...) од македонски клубови! Понуди у порака!
   
 10. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.377
  Допаѓања:
  12.641
  Купувам налепници од било која навивачка група или размена.
   
 11. Goal

  Goal

  Член од:
  19 мај 2010
  Мислења:
  2.090
  Допаѓања:
  277
  Si go prodadel kapata ?
   
 12. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
  Продадени се и двете
   
 13. Pallatino

  Pallatino Батулец

  Член од:
  29 декември 2011
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  21
  Барам маица од Вардар, ама не да пишува нешто Комити ова она туку сакам Вардар да пишува. Кај можам таква да најдам?
   
 14. RedStarFan

  RedStarFan

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  4.342
  Допаѓања:
  3.748
  Нешто од Комити или Војводи размена за Фемили?
   
 15. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.377
  Допаѓања:
  12.641
  Пиши ми пп што имаш со слика :)
   

Сподели преку: