Програма за продавница

Член од
22 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
19
Програм за продавница POS-SYS

Здраво. Јас сум од Прилеп и имам програм за продавница кој што е испрограмиран во Delphi 6. Комплетно решение со влезен магацин, база со роба на лагер, евиденција на плаќања (од вашата фирма кон добавувачот како и од купувачите кон вашата фирма), комплет картица за добавувачите со сите потребни генералии кои ви требаат за истите, издавање на фактури и испратници како и изготвување на приемници, евиденција на промет од продажба по даден датум, лозинки за касиерите, како и продажба на артикли преку фискална каса (ПОТОЧНО ЅУ50 модел) како и преку PF500 и други модели на фискални кое е 100% легално и без никакви дополнителни пријавувања во УЈП, бидејќи касата го евидентира прометот без никаков проблем. Не е битен начинот на кој Вие го регистрирате прометот во фискалниот апарат, битно е дека го регистрирате па тргнуваќи од тоа нема да имате никаков проблем со УЈП. При создавањето на софтверот е посветено големо внимание на едноставноста со работењето на програмата која е 100% пристапна и прегледна и стабилна за работа. Поседува BackUP опција која само со еден клик ги зачувува сите впишани податоци во софтверот. Програмот исто така е може да работи со Tuchscreen и ги задоволува сите стандардни работи за работа за продавница(Маркет), магацин, или било каква друга трговија, а исто така имам и софтвер за работа во ресторани, кафулиња, ноќни клубови, кафеани. Доколку сте заинтересирани Ве молам да ми испратите e-mail на: possysmkd@gmail.com Поздрав.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
POS-SYS, според ова што го опиша изгледа доста солиден програм, па ме интересира, доколку не е тајна се разбира, која му е цената на еден таков повеќе наменски програм или како да го наречам...

П.С. Секој чест за изработката :)
 
Член од
22 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
19
POS-SYS, според ова што го опиша изгледа доста солиден програм, па ме интересира, доколку не е тајна се разбира, која му е цената на еден таков повеќе наменски програм или како да го наречам...

П.С. Секој чест за изработката :)

Програмот има цена од 250eur за на еден компјутер и доколку се наоѓаш во или блиску до Прилеп. Доколку се работи за серија од неколку компјутери тогаш се прави комплатна конструкција према потребите на корисникот доколку си заинтересиран за повеќе информации пиши на емаил ќе ти дадам телефон или пишими телефон ќе ти се јавам да поразговараме не е проблем. Благодарам за комплиментите.
:eek:lee:
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Програмот има цена од 250eur за на еден компјутер и доколку се наоѓаш во или блиску до Прилеп. Доколку се работи за серија од неколку компјутери тогаш се прави комплатна конструкција према потребите на корисникот доколку си заинтересиран за повеќе информации пиши на емаил ќе ти дадам телефон или пишими телефон ќе ти се јавам да поразговараме не е проблем. Благодарам за комплиментите.
:eek:lee:

moze eden screenshot?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom