Проблем со Facebook profil (Ве молам за помош)

Член од
25 октомври 2015
Мислења
15
Поени од реакции
5
Здраво на сите ве молам за помош ми направија disable на фб профилот уште на 17ти јули им пишувам на support не одговараат... Пробувам да активирам нов фб профил веднаш ми го блокираат ми кажува You Cant Use facebook at the moment после ден-два You cant use facebook right now и крајно Your account has been disabled пробав да активирам 3-4 профила истото ми го прави веднаш дали знаете што да правам ? Ве молам за помош ако можете да ми помогнете мислам дека ме пратат на ип адреса или слично .... Ако можете пишете ми во инбокс тука или на вибер 078-598-953 - Кристијан ... Кој може да ми помогне следува награда само да го решам ова оти ми е потребен фб многу имам битни информации на старите профили...Погледнете ги сликите ... Screenshot_2019-08-04-15-07-11-643_com.facebook.katana.png Screenshot_2019-08-04-15-15-38-048_com.facebook.katana.png
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.283
Поени од реакции
58.238
Здраво на сите ве молам за помош ми направија disable на фб профилот уште на 17ти јули им пишувам на support не одговараат... Пробувам да активирам нов фб профил веднаш ми го блокираат ми кажува You Cant Use facebook at the moment после ден-два You cant use facebook right now и крајно Your account has been disabled пробав да активирам 3-4 профила истото ми го прави веднаш дали знаете што да правам ? Ве молам за помош ако можете да ми помогнете мислам дека ме пратат на ип адреса или слично .... Ако можете пишете ми во инбокс тука или на вибер 078-598-953 - Кристијан ... Кој може да ми помогне следува награда само да го решам ова оти ми е потребен фб многу имам битни информации на старите профили...Погледнете ги сликите ... Прегледај го приврзокот 214224Прегледај го приврзокот 214225
Претпоставувам дека "download your information" е оној zip фајл каде што ги имаш сите податоци во html/json фајл + медиа (аудио, видео, слики).
Листа на пријатели, сите разговори, постови и коментари по групи, цел activity log... Буквално се имаш. Ако не успееш да го вратиш профилот симни го тој фајл.
 
Член од
25 октомври 2015
Мислења
15
Поени од реакции
5
Претпоставувам дека "download your information" е оној zip фајл каде што ги имаш сите податоци во html/json фајл + медиа (аудио, видео, слики).
Листа на пријатели, сите разговори, постови и коментари по групи, цел activity log... Буквално се имаш. Ако не успееш да го вратиш профилот симни го тој фајл.
Решение дали постои да го вратам профилот или да не ме "дупат" кога креирам нов профил....
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
818
Поени од реакции
1.297
Да навистина каде е Клаудија ?

Јас убаво напишав мислење, навистина не се знае што праве членот со креирање на нови профили. Неможе тоа туку така без причина да се бришат профилите очигледно е нешто правено спротивно на правилата од фејсбук.


А зошто бришете мислења без причина ?
 

Отприлика

Гопник
Член од
28 јуни 2019
Мислења
38
Поени од реакции
32
Имаш пишано телефонски број на профилот/профилите шо ги креираш?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Којзнае каков лик е овој со тоа лажните женски профили. Битни информации имал на нив. :pos:
Сега нема да може да прави нови и спама по групите. :Д

На други форуми пријавува мислења кои не му одговараат, па сигурно и овде може затоа ви се избришани.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom