Проблем со пенисот

Член од
12 октомври 2017
Мислења
50
Поени од реакции
42
... си се прегледал дали имаш и на друго место такво подкожно крварење? тоа не мора да биде поврзано со активноста на пенисот, туку такви крварења се појавуваат на „нежни места“ па и кај пенисот, ама причината е од сосема друга природа!
Сепак мислам дека е хематом, од повреда, само споро заздравува тоа и ме плаши...
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Zdravo jas imam nepolni 14 godini i vcera mi napravia sunet poradi fimoza i sega me interesira posle kolku vreme ja snemuva bolkata i dali boli vadenje na konci
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.100
Поени од реакции
4.839
Zdravo jas imam nepolni 14 godini i vcera mi napravia sunet poradi fimoza i sega me interesira posle kolku vreme ja snemuva bolkata i dali boli vadenje na konci
Sekoj den se pomalku i pomaku ke te boli za edna nedela ke nemas bolki koncite sami pagaat ako ne padnat sami ne se sekiraj ne boli pri vadenje.
Ti dadoa li antibicki sprej za ranata za pobrzo zarasnuvanje na ranata ? Obicno davaat sprej silben nano.

Kaj koj doktor se operirase. ?
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Sekoj den se pomalku i pomaku ke te boli za edna nedela ke nemas bolki koncite sami pagaat ako ne padnat sami ne se sekiraj ne boli pri vadenje.
Ti dadoa li antibicki sprej za ranata za pobrzo zarasnuvanje na ranata ? Obicno davaat sprej silben nano.

Kaj koj doktor se operirase. ?
Ne mi dadoa sprej samo apcinja mi kaza koj da gi zemam se operirav kaj savko panorov
 
Последно уредено:
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Zdravo jas imam nepolni 14 godini i vcera mi napravia sunet poradi fimoza i sega me interesira posle kolku vreme ja snemuva bolkata i dali boli vadenje na konci
Ти си многу млад, болката ќе си оди најбрзо, особено на таа возраст. Без гајле, телото ќе среди сѐ.
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Mnogu me cesa dali e toa dobro i dali ke prestane za brzo vreme i imam uste edno prasanje dali boli da se tusiras
 
Последно уредено:
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Mene mi dadoa generalna anestezija i me uspijaa ama mojot bratuced mi kaza deka na nego mu stavile lokalna i toj si pravel muabet
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Mene mi dadoa generalna anestezija i me uspijaa ama mojot bratuced mi kaza deka na nego mu stavile lokalna i toj si pravel muabet
Ако гледал некоја докторка у цицки може му се дигнал :D
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Toa sto te cesa znaci zdravee ranata ( no ne go cesaj ) sto se odnesuva do tusiranje mozes so mlaka voda i medicinski sapun ili Dove ( ima vo apteka )
Jas si go stiskam najdolu i taka se cesam
Автоматски споено мислење:

Toa sto te cesa znaci zdravee ranata ( no ne go cesaj ) sto se odnesuva do tusiranje mozes so mlaka voda i medicinski sapun ili Dove ( ima vo apteka )
A boli li?se operisav vo ponedelnik
 

Kajgana Shop

На врв Bottom