Проблем со пенисот

Член од
28 октомври 2019
Мислења
26
Поени од реакции
2
koga e navlazneta glavickata nemam tolkava bolka ama koga e suva imam bolka inace kaj mene ne e nadvor glavickata celo vreme e vnatre ama nemam problem so vrakjanje na kozickata se vraka bez problem samo koga ke ja spustam nadole togas mn e osetliva glavickata
 
Член од
31 октомври 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Zdravo nov sum na forumov pa sakam da prasam ovaka imam beli tocki mali okolu 1mm po kozata na penisot ne me svrbi nisto.. na glavata nemam nisto.. nekolku meseci gi imam nekoj sto se soocil so isto?
 
Член од
1 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Mojot penis ne mozam da go otvoram skroz do pola najvise neznam so da pravam pisite nekoj lek...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Прашај го и дали му го чисти некоја.

Оди на лекар ќе ти кажат што е, толку е тешко тоа?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Во последниов период, од време траење од (не цели, ектопични) 2 месеци, ми се појави некој вид на акутна фимоза? На делот од Препициумот се јавуваат како ранички, кои зараснуваат со еден бел слој врз нив. Вака трае по 3-4 дена, и не се појавува по 3 недели. Исто времено приметив дека и на страничниот дел од усните ми се јавуваат истиве ранички. Што би можело да биде, имал ли некој сличен проблем, и што сте користеле? На Уролог планирам да идам, но прво би сакал да видам мислење, и што биле мерки кои биле превземени.
 

ivop

Актив
Член од
15 декември 2012
Мислења
71
Поени од реакции
49
koga e navlazneta glavickata nemam tolkava bolka ama koga e suva imam bolka inace kaj mene ne e nadvor glavickata celo vreme e vnatre ama nemam problem so vrakjanje na kozickata se vraka bez problem samo koga ke ja spustam nadole togas mn e osetliva glavickata
Мислам дека не ти е ништо. Кожата на главчето ти е преосетлива.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Citav na Wikipedia imam na glavceto ili kako mu doaga pod glavata li beli tocki citav deka ne e strasno se pojavu ale ako ne si seksualno aktiven dali dekoj ima iskusto ili podetalno neso gi zaboraiv kako se vikaa ali bitno se pojavuvat ako ne si aktiven seksualno
 
Член од
6 декември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, нов сум на форумов, па да прашам. Дали некој до сега имал проблем со појава на испукнатини на пенисот, под кожичката? Испукнатините не се кај главата, туку во долниот дел на пенисот. Доколку имал некој вакво искуство, би бил многу благодарен ако ме советува како го решил проблемов.
П.С. Испукнатините личат како оние кои се дешаваат од преголема изложеност на вода на телото, но не верувам тоа дека е причината. Фала однапред!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom