Проблем со пенисот

Член од
25 јули 2016
Мислења
1.084
Поени од реакции
950
a zosto jas, eve sega nema problem, ama jas imam problem, toa vratot mu e tesen, a glavickata nakrivena, i mnogu trienje se javuva od vnatre toa me nervira, ne sum naviknata na takov kur iskriven, sto da pravam?
нека те навлажни добро или користете нешто за подмачкување
 
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
Фала на одг.
Си беше на лекар, му рекоа ништо страшно. Му дале некој крем
 
Последно уредено од модератор:
T

Trajce Vasilev

Гостин
Decki,moze ke bide glupo da prasam ali jas imam 16 god. I drkam od odamna,mi se nema nisto posebno deseno,no vo skoro vreme pred okolu 5-6 dena pri mocanje primetiv deka kaj glavickata do otvorot za mocka imase krv(tocki i od levata i od desnata strana)i pred otvorot kade sto pominuva taa kozickata(nezz. kako se vika)ali i kozickata(kako linija sto e)isto taka bese vo krv.Me pecese koga mokrev ama stavav kanesten i tie tockite gi snema no na kozickata imam krv,dali e toa od premnogu drkanje ili?
Inace strav mi e da ne mi se izvadi posto pred 3 godini eden drugar zborese neso so plunka i premnogu drkanje pa se vadela taa kozicka.
Nesto sovet za ova??
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Decki,moze ke bide glupo da prasam ali jas imam 16 god. I drkam od odamna,mi se nema nisto posebno deseno,no vo skoro vreme pred okolu 5-6 dena pri mocanje primetiv deka kaj glavickata do otvorot za mocka imase krv(tocki i od levata i od desnata strana)i pred otvorot kade sto pominuva taa kozickata(nezz. kako se vika)ali i kozickata(kako linija sto e)isto taka bese vo krv.Me pecese koga mokrev ama stavav kanesten i tie tockite gi snema no na kozickata imam krv,dali e toa od premnogu drkanje ili?
Inace strav mi e da ne mi se izvadi posto pred 3 godini eden drugar zborese neso so plunka i premnogu drkanje pa se vadela taa kozicka.
Nesto sovet za ova??
олабави малку со активности и смени гаќи (ако ти се мн тесни)
 
T

Trajce Vasilev

Гостин
олабави малку со активности и смени гаќи (ако ти се мн тесни)
Ne mi se bas tesni,ali ok...stavav mast i gledam se namaluva crveniloto.
Druga rabota(nezz dali ova ima vrska so toa ili ne)ama pravev krven test i test od mokraca.I imav pozitivno belkovini i bakterija.Otidov na urino,dadov mokraca da proverat i ke vidime rezultatite koja baktetija ja imam vo mockata,isto taka pijam uven caj na sekoi 30 minuti za da mokram pocesto za da ja isfrlam bakterijata so pocesto mokrenje
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Ne mi se bas tesni,ali ok...stavav mast i gledam se namaluva crveniloto.
Druga rabota(nezz dali ova ima vrska so toa ili ne)ama pravev krven test i test od mokraca.I imav pozitivno belkovini i bakterija.Otidov na urino,dadov mokraca da proverat i ke vidime rezultatite koja baktetija ja imam vo mockata,isto taka pijam uven caj na sekoi 30 minuti za da mokram pocesto za da ja isfrlam bakterijata so pocesto mokrenje
за некој кој има 16 години, многу паничиш
 

zarkojames

Predator233
Член од
15 јули 2017
Мислења
70
Поени од реакции
20
[DOUBLEPOST=1506766148][/DOUBLEPOST]Пријатели ми треба мислење од вас, значи вака пенисот ми функционира нормално до преднекое време кожата почна нормално си се вовлекува, но на главата на пенисот имам некои мали бели точки кои се осетливи на допир и знаат мала болка да предизвикаат поготово кога е сува главата.
Мислење ?
 
Последно уредено:

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
[DOUBLEPOST=1506766148][/DOUBLEPOST]Пријатели ми треба мислење од вас, значи вака пенисот ми функционира нормално до преднекое време кожата почна нормално си се вовлекува, но на главата на пенисот имам некои мали бели точки кои се осетливи на допир и знаат мала болка да предизвикаат поготово кога е сува главата.
Мислење ?
Доктор.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
[DOUBLEPOST=1506766148][/DOUBLEPOST]Пријатели ми треба мислење од вас, значи вака пенисот ми функционира нормално до преднекое време кожата почна нормално си се вовлекува, но на главата на пенисот имам некои мали бели точки кои се осетливи на допир и знаат мала болка да предизвикаат поготово кога е сува главата.
Мислење ?
Со нормална хигиена ќе се среди. Без паника
 
Член од
15 октомври 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Дали некој до сега имал Fodyce spots на пенисот и дали можат да се одстранат и на каков начин?
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво значи вака пред некој ден осетив како да ми се стврднуват тестисите тврди се на допир ептен и како потешки. Некој слично искуство да има од шо можи така да е?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Оди на уролог ќе ти кажат што е.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom