Проблем со пенисот

G

Goldie

Гостин
Не ти е ова пластелин па да го моделираш во кој правци сакаш, има искривени нагоре/надоле/лево/десно и не е ништо страшно само во некои пози ќе ти биде плус а во некои минус.
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.018
Поени од реакции
1.275
Шо знам бе брат да не има нешто во иднина а не е некој проблем барем не засега.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ако степенот на закривеност не ти прави проблем при пенетрација и не делува психолошки, тогаш нека го крив ко банана. :icon_mrgr:
Се решава со операција.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Шо знам бе брат да не има нешто во иднина а не е некој проблем барем не засега.
Има само еден начин да се исправи и тоа најефикасни таков метод постои уште памтивек и докажано од дивите племиња како што е на сликава

И не само да се исправи туку и ќе се зголеми патлакот само ако имаш јуначко срце да шеташ низ градот или во маалото друго нема чаре.
Главната причина што е искривен лежи од гаќите што го носиш затоа предлагам памучни боксерки но со плус еден број поголем да си носиш ,а не некакви танга или тесни гаќи.


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 

Justin Sidher

Bad Boy
Член од
15 јуни 2016
Мислења
83
Поени од реакции
26
Ае, и да ви е накрив малце не е проблем.
При пенетрација е многу важно(секако да е доволно влажно) и да не сте од тие =досаден јебо.(да не бутате само напред назад) ...а и да не се пожали цурата дека ја фаќа промајата.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Имам благо закривување на пенисот има ли нешто терапија лек или шо знам јас да се подисправи малце.
навистина нема потреба за тоа, освен ако имаш некои проблеми/болки, а не верувам дека ги имаш
 
Член од
13 јули 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Најпрво поздрав до сите на форумот, јас имам 13 години, не сакам да имам секс но го дркам.
Значи, еве прво прашање утре ќе одам да ми го сецнат, имам многу мал кур, значи не ми е развијан а јас сум многу висок и полничок, значи ептен ми е мало + неможи да ми се отвори утре ќе ме носат на сецкање, ако не ме сецнат вака мало ќе ми остани?
И дали боли сецкањето?
 

jasisamojas

Не ми треба титула
Член од
26 ноември 2008
Мислења
762
Поени од реакции
423
Ако не може да ти се отвори да ја гледаш цела главичка, тогаш се работи за фимоза. И добро е што ќе те сецнат. Сецкањето не боли, бидејќи се прави со локална анестезија. Малку ќе те пецне кога ќе ти ја стават анестезијата (во пределот на јајцата), а за време на зафатот нема ништо да чувствуваш. Е после додека заздравуа малце ќе те наболува неколку дена. Ќе ти дадат апчиња да ги пиеш навечер за да се спречи утринската ерекција. Ќе ти биде во завој додека конците сами си паднат. Не ни мора да одиш на нов преглед. Не е воопшто страшно.
Е сеа за големината не знам дали уште ќе ти расте. : ) ама ако ти е многу мал, не знам колку уште сантиметри може да ти расте на таа возраст. Валда толку е колку што е.
 
Член од
13 јули 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
A да те прашам нешто дали кога ќе мочкам ќе ме пече многу? И зошто конци, ова ќе биде ласерско, нема да биде со ножици.
 

jasisamojas

Не ми треба титула
Член од
26 ноември 2008
Мислења
762
Поени од реакции
423
Ааа ок. Чим е ласерско тогаш нема да имаш конци. Па ќе ке пече малку, бидејќи местото ќе биде иритирано. Ќе пиеш помалку течности :) Може ќе ти дадат некоја маст да се мачкаш за побрзо да ти заздрави.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Кој бе сечат на 13 години..кој е тај доктор нека си стае дипломата у газо (освен у случај ако имаш проблеми при мочањето).
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Најпрво поздрав до сите на форумот, јас имам 13 години, не сакам да имам секс но го дркам.
Значи, еве прво прашање утре ќе одам да ми го сецнат, имам многу мал кур, значи не ми е развијан а јас сум многу висок и полничок, значи ептен ми е мало + неможи да ми се отвори утре ќе ме носат на сецкање, ако не ме сецнат вака мало ќе ми остани?
И дали боли сецкањето?
не се плаши, ништо не е страшно.
курето ќе си достигне должина во свое време.
без паника без страв, нема ништо да сетиш
многу си млад и се ќе си дојде на свое место
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
se slagam so clenot pogore,na 13 godini kolku sto znam si mal za da ti go secat(osven ako ne imas drug problem) a za lasersko prv pat slusam deka moze lasersko da se sece
 

hypoterrian

Young Free Thinker
Член од
12 јуни 2016
Мислења
162
Поени од реакции
49
Пред три недели додека се туширав кожата на главата почна да ми се лупи и незнам зошто. Пред три месеци одкога почнав да ја правам се помалку и помалку сензитивна се помалку почна да ме боли кога ќе ја фатам но зошто сега ми се лупи? Од виолетова боја сега кожата е бела. Ова некоја инфекција дане е или нормално е ова што ми се случува во пубертет?
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Пред три недели додека се туширав кожата на главата почна да ми се лупи и незнам зошто. Пред три месеци одкога почнав да ја правам се помалку и помалку сензитивна се помалку почна да ме боли кога ќе ја фатам но зошто сега ми се лупи? Од виолетова боја сега кожата е бела. Ова некоја инфекција дане е или нормално е ова што ми се случува во пубертет?
провери пораки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom