Проблем со пенисот

Член од
7 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Imam 13 god i imam do penisot na stranite da recam kako mozolki i ko ke odam do wc me przi/peci ko ke mocam.Ova go imam od 7/8 god
Автоматски споено мислење:

Ako moze pomos ve molam
 
Последно уредено:
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Премногу гледаш филм Американска пита туку оди на уролог и не се срами


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Hm, definitivno nesto ne e vo red posto za penisot vikaat glava ima a mozok nema a kaj ovoj se pojavile mozolki dodusa od strana.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.191
Поени од реакции
19.275
Изгледаат како ориз? Ако е тоа што мислам дека имаш, веројатно станува збор за Fordyce spots, белки/whiteheads, милиум или слично. Ова е неретка појава и во најголем случај е безопасна. Мал си за STD да имаш мада денес секакви работи се случуваат. Можеш да се провериш на доктор ако сакаш да спиеш мирно. Тоа пак што те пржи е најверојатно инфекција.
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
Mnogu dolkgo vreme gi imas... Sto i da e trebase da pomine dosega... Odi na doktor, ne se srami 21vi vek sme
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Абе не го заебавајте детето, мали директива на лекар уролог, убаво ти викаат сите не се срами нема срам ке научиш дека една од најбитните работи ти е колегата да ти е здрав иначе сам не праиш ништо во животот.
 
Член од
24 јули 2018
Мислења
57
Поени од реакции
235
Оди во аптека купи си антибактериски DOCTOR`S Antiifection сапун. Миј се 2-3 пати дневно и менувај веш почесто :)
$_3.jpg
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Drugar imas jaku upalu najbolje ti je da odes kod doktora da isprimas par inekcija ili da uzmes baktrim kutiju i da ispijes ...Posle jake upale navucices bakterije streptokok stafilo kok koje se mnogo tesko lece ...
 
H

HoT _iCe

Гостин
Абе какв уролог на 13 године.

Не си га бањаја мачора, признај си, истушираш се само ама не га погалиш. Епа сга ќе га истушираш и погалиш ама и сас ракију плус, и како нов ќе биде, неотпакуван.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Абе какв уролог на 13 године.

Не си га бањаја мачора, признај си, истушираш се само ама не га погалиш. Епа сга ќе га истушираш и погалиш ама и сас ракију плус, и како нов ќе биде, неотпакуван.
Немав врску године за уролога, кд е нешто озбиљно е нешто озбиљно. Ти деца на зубара нема да ги водиш пред одредену возраст а ?
 
H

HoT _iCe

Гостин
Немав врску године за уролога, кд е нешто озбиљно е нешто озбиљно. Ти деца на зубара нема да ги водиш пред одредену возраст а ?
А што озбиљно може да биде на 13 године кд си веќ толко паметан освен лоша хигиена.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
А што озбиљно може да биде на 13 године кд си веќ толко паметан освен лоша хигиена.
Бш тој, лоша хигиена, може да му донесе доста компликацие ако е нешто озбиљно. Он си знае у што состојбу му е орган, ако не е ништо па нема да изгуби ако отиде да се провери
 

Kajgana Shop

На врв Bottom