Проблеми со фејсбук на десктоп

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Абе дечки, само кај мене е фејсбуко (на десктоп) заебан или и кај другите? Не покажува опција за like, не покажува повеке од еден пост, не ги отвара пораките нешо ептен е заебан! За андроид на мобилен си е ок, ама на компјутеро е заебан!
Едит: И на лисичката и на хром исто.
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.604
Поени од реакции
34.798
...ќе речев што Windows имаш на ПЦ или пак имаш проблем со Нет или пак си блокиран од ФБ со ограничени можности на твој профил!
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
...ќе речев што Windows имаш на ПЦ или пак имаш проблем со Нет или пак си блокиран од ФБ со ограничени можности на твој профил!
Е стварно не очекував дека и у оваа манџа ке ставеш меродија :eek: Ама ај да видеме каква ке испадне :D
Windows 7 имам. И на било кој браузер да се логирам веке ништо не отвара. Едноставно не улитува ништо.
А на мобилен на андроид и на браузер и на ФБ апликацијата си отвара најнормално. Нема нишо подесено.
Немам никаков проблем со нет, се друго отвара.....Туку ми светна нешто: Се ми чине од коа ја инсталирав ФБ апликацијата на мобилен и тоа ненамерно, мислам дека одтогај се појави овај проблем. Ај да ја бришнам па да видеме шо ке биде... o_O[DOUBLEPOST=1560789114][/DOUBLEPOST]И стварно било до апликацијата јебана. ја избришав од мобилен и сеа отвара. Е зашо така јебаната апликација смета на десктоп браузерите, а? o_O
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom