Проблеми со маусот

Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
Пред четри месеци зедов маус со УСБ,после 2-3 недели почна проблеми да ми прави еднаш да кликнам четри пати ми кликаше,сега си зедов Genius маус и тастатура безжични и супер си се погодија..Поентата ми е ако зимаш нешто ефтино 70% се шансите да ти се расипе после неколку недели користење,затоа ако зимаш зимај нешто скапо за да не плаќаш двапати како мене.
не за џабе се рекло - „сиромавиот и скржавиот два пати плаќаат“.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
не за џабе се рекло - „сиромавиот и скржавиот два пати плаќаат“.
Е да и секогаш ќе биде така .. и затоа ако си решен да зимаш нешто гледај го поскапото никогаш најефтиното.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Пред четри месеци зедов маус со УСБ,после 2-3 недели почна проблеми да ми прави еднаш да кликнам четри пати ми кликаше,сега си зедов Genius маус и тастатура безжични и супер си се погодија..Поентата ми е ако зимаш нешто ефтино 70% се шансите да ти се расипе после неколку недели користење,затоа ако зимаш зимај нешто скапо за да не плаќаш двапати како мене.
Nema greska, veke ne vaze toa. Ja zima lani Genius gluvce i tastatura bezicni, tastaturata crkna posle dva meseca i toa za vreme na pisuvanje. Ja mislese baterijata se potrosila, a ona taka od nisto. Dakle se e do srekja kako se pogode.
 
Член од
17 март 2008
Мислења
37
Поени од реакции
3
Imam delux usb maus vo posledno vreme pocna da mi javuva win 10 deka ne go prepoznava i prestanuva da raboti nekogas se isklucuva skroz nekogas samo sveti a ne raboti, pisuvajki go ova otkriv deka i numlock ne mozam da go vklucam dava nekakvi zvuci a nalcudno e koga ke go vklucam komp. povtorno duri i od sleep pocnuva da raboti izvesno vreme. Care nekoe ili da odam i jas do prodavnica :)
 
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285
Imam delux usb maus vo posledno vreme pocna da mi javuva win 10 deka ne go prepoznava i prestanuva da raboti nekogas se isklucuva skroz nekogas samo sveti a ne raboti, pisuvajki go ova otkriv deka i numlock ne mozam da go vklucam dava nekakvi zvuci a nalcudno e koga ke go vklucam komp. povtorno duri i od sleep pocnuva da raboti izvesno vreme. Care nekoe ili da odam i jas do prodavnica :)
оди до продавница и гледај да не купиш пак delux
 

Kajgana Shop

На врв Bottom