Проблеми при инсталација

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Така направив ми даваше ерор, ја инсталирав одново и ја копирав само едната икона од фолдерот и уклучи. Сега ги префрлив сите фајлови од апдејтот пак ерор :tapp:. Ќе ја инсталирам пак одново
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
Ја симнав играта, кликам на инсталацијата и ми бара некој Gui mode, дали и кај вас бараше и каков е овој мод, прв пат го среќавам?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ах веќе оваа игра ме излуди .. вчера си ја снимав си ја исклучив и денс пробувам да ја пуштам ми вика не може
Football Manager 2012 (Main Menu)-2.png
Некое чаре има ?? или за џабе 3 сезони играв ? а тамам стигнав во финале ФА куп и финале Лига европа двете против сити , и второ место на табела .
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ах веќе оваа игра ме излуди .. вчера си ја снимав си ја исклучив и денс пробувам да ја пуштам ми вика не може

Некое чаре има ?? или за џабе 3 сезони играв ? а тамам стигнав во финале ФА куп и финале Лига европа двете против сити , и второ место на табела .
Дали имаш бек-ап фајлови. Значи како си наместил да ти ја зачува играта, ако ти е на 3 фајла тогаш ќе се спасш, а ако си наместил на само еден тогаш не знам друже!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Дали имаш бек-ап фајлови. Значи како си наместил да ти ја зачува играта, ако ти е на 3 фајла тогаш ќе се спасш, а ако си наместил на само еден тогаш не знам друже!
На 1 е наместено .. ја избришав играва зошто ме пренервира ! прво со крашнувањето после со ова ..!
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Неможам никаде да го најдам кракот веќе долго време :confused: Доколку некој знае каде можам да го симнам нека ми го прати по пп или тука нека го пише незнам веќе каде не побарав и што ти не симнав :confused:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom