Пријателски натпревари

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.950
Поени од реакции
25.233
И Пеп би подзавидел

Облак фати пенал на Милик

Ulreich - Rafinha, Martinez, Hummels, Alaba - Tolisso, Thiago - James, Müller, Ribéry - Lewandowski

Karius; Trent, Lovren, Matip, Moreno; Henderson, Can; Coutinho, Mane, Salah; Firmino.
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Јас искрено послаба игра од оваа денес на Ренато Санчез не памтам да имам гледано од некој играч. Спировски за овој има измислено фудбал. Како овој завршил у тим како Баерн не сфаќам
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.171
Поени од реакции
21.287
Јас искрено послаба игра од оваа денес на Ренато Санчез не памтам да имам гледано од некој играч. Спировски за овој има измислено фудбал. Како овој завршил у тим како Баерн не сфаќам
35м ЕУР а со бонуси може и до 80м да достигне, пример ако биде прогласен за најдобар играч, теоретски на пример.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
А тоа шо очајно бара трансфер и очигледно е дека не сака да игра повеќе у Баерн нема врска а?

Нема везе шо е поврзан со Милан, знам дека тоа ќе го спомнете ама сигурно не е толку лош играч колку шо под хитно му е потребна промена на средината.
Скаути го гледале и го прателе, топ изигра на Европското и тоа е тоа.

Игорче комплетно го разбирам зашо ги вади овие суми, само ако се смее на ова тогаш не знам шо би праел коа би спомнал за која сума Геце напраи камбек у Борусија и шо се деси со Геце потоа.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Игорче комплетно го разбирам зашо ги вади овие суми, само ако се смее на ова тогаш не знам шо би праел коа би спомнал за која сума Геце напраи камбек у Борусија и шо се деси со Геце потоа.
И кога Емре Мор ќе отиде у Фиорентина. :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.950
Поени од реакции
25.233
City starting XI vs. West Ham: Ederson, Kompany (c), Stones, Otamendi, Yaya Touré, De Bruyne, Sané, Silva, Danilo, Gabriel Jesus, Aguero
West Ham starting XI vs. City: Hart, Zabaleta, Fonte, Ogbonna, Masuaku, Noble (c), Obiang, Fernandes, Arnautovic, Ayew, Martinez
Од 16ч. играат Сити - Вест Хем пријателска во Исланд. Ќе има пренос на SK1
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.086
Поени од реакции
20.913
Играа пријателска Барселона [претежно втор тим) и Химнастик Тарагона. Изиграа 1-1, а на голот на Химнастик беше нашиот Столе Димитриевски.

 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.950
Поени од реакции
25.233
ter Stegen -
Ginter, Hummels (c), Rüdiger -
Kimmich, Gündogan, Özil, Halstenberg -
Draxler, Werner, Sané.​
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Abe tie od MaxTv normalni li se toest od SK i arenite zashto gi plakjame , da gledame Mexico i Polska li ?? Krv da im ebam glupa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom