Пријавување провокации

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Знаете како функционира сето тоа во фудбал фан-клубовите, па да не се повторуваме...Така очигледно е најдобро, а системот чим функционира тогаш значи дека е успешен...
Не пишувајте во темите за екипите затоа што се натрупуваат мислења без потреба...Тука е поелегантно да пријавите...

ПРАВИЛАТА мислам дека се јасни, кој не се придржува до нив, ''накодошете'' го тука без око да ви трепне , а ние ќе се потрудиме да средиме работа доколку секако за тоа има потреба...

marcus & МАРКО МЗТ
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Конечно и ваква тема колку време ја баравме и еве ја:zlo:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Marce ovoj madrid provocira...na skajp tapa picki pusta :D:D:D
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Марко не е провокација,ама штом можеш на grobaripfc да му викаш зашто латиница пишува тогаш мораш и на metka.
Сепак си е твое мислење.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ама нигде на форумов нема правило да се пишува на кирилица, кој како сака може да си пишува. Иако е препорачливо да се пишува на кирилица. :smir:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Marce ovoj madrid provocira...na skajp tapa picki pusta :D:D:D
Немогуче :)

Марко не е провокација,ама штом можеш на grobaripfc да му викаш зашто латиница пишува тогаш мораш и на metka.
Сепак си е твое мислење.
Му реков капс лок да исклучи затоа што изгледа како да се дере...
Само му сугерирав, доколку може да пишува на кирилица, чисто естетски...

Ама нигде на форумов нема правило да се пишува на кирилица, кој како сака може да си пишува. Иако е препорачливо да се пишува на кирилица. :smir:
Баш така...
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
шефе на гоче постот погледни го...пишуе простаци и сељаци... мене не ми е финтата да издавам ама нека си го смени јазикот кога пишува на форумов пошо отворено не навредува цела навивачка група... ја никад не сум рекол така за лозарите ниту за било кој на форумов... поздрав :helou:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
шефе на гоче постот погледни го...пишуе простаци и сељаци... мене не ми е финтата да издавам ама нека си го смени јазикот кога пишува на форумов пошо отворено не навредува цела навивачка група... ја никад не сум рекол така за лозарите ниту за било кој на форумов... поздрав :helou:
Средено, само друг пат дај ми линк од постот :wink:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263

Kajgana Shop

На врв Bottom