Пријавување на гости од хотел во МВР

L

lolain

Гостин
Здраво, работам на рецепција во хотел. Кога ги пријавувам на страната од МВР, ми пишува дека пријавата е успешна ама автоматски ми враќа празен формулар на мејл. Што значи тоа?
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
Прашај во МВР,
не знам дали некој може да ти помогне тука
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Здраво, работам на рецепција во хотел. Кога ги пријавувам на страната од МВР, ми пишува дека пријавата е успешна ама автоматски ми враќа празен формулар на мејл. Што значи тоа?
Ne im raboti systemot kako i na sekoja drzavna institucija, vakvi problemi licno imav so katastar lani. Javi im se i prijavi im problem.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Здраво, работам на рецепција во хотел. Кога ги пријавувам на страната од МВР, ми пишува дека пријавата е успешна ама автоматски ми враќа празен формулар на мејл. Што значи тоа?
...тоа значи дај „следечи“ :D
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.526
Поени од реакции
5.708
Здраво, работам на рецепција во хотел. Кога ги пријавувам на страната од МВР, ми пишува дека пријавата е успешна ама автоматски ми враќа празен формулар на мејл. Што значи тоа?
Не им работи системот, треба рачно да потполниш картончиња и да ги однесеш во МВР
 
L

lolain

Гостин
Средено, фала ви. Треча смена бев па немав кого да контактирам, во секој случај боље да знам дека е системот него да се мислам цела вечер шо е работава. Клуч.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom