Прилепчани спортуваат | недела , 15:00 - 16:30, Сала Македонија|

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Исто и јас че играм и че давам се од себе 102,3% не се заебавам, посебно ако иди @Rosemberg ...
Е да си ја соберам екипата ама ете ги ги гледаш, сакаат да се дупат ама неќат да им влези им ебам тоа битолчаните
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Е да си ја соберам екипата ама ете ги ги гледаш, сакаат да се дупат ама неќат да им влези им ебам тоа битолчаните
Ајде бе јас стално сум ЗА моментално нажалост неможам поради операцијата иначе ремче сум, баш и со @Makedonec_7 пред месец негде се договаравме кај него на работа...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ајде бе јас стално сум ЗА моментално нажалост неможам поради операцијата иначе ремче сум, баш и со @Makedonec_7 пред месец негде се договаравме кај него на работа...
Е ајде ко ќе се опоравиш пиши па да се собериме. Не мора многу доволно е 5-6 души од форум па ќе најдиме некоја екипа за спаринг, па после да им одиме на овие. Само лошото е шо иди зима, ладно време ќе мора во сала да се игра, не можи надвор. А за во сала треба организација, а таков јунак кој ќе организира засега не знам :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Е ајде ко ќе се опоравиш пиши па да се собериме. Не мора многу доволно е 5-6 души од форум па ќе најдиме некоја екипа за спаринг, па после да им одиме на овие. Само лошото е шо иди зима, ладно време ќе мора во сала да се игра, не можи надвор. А за во сала треба организација, а таков јунак кој ќе организира засега не знам :D
Ќе пробаме нема да се откажиме :D Прошлиот пат памтам од форум од форум на крај 10 души собрани јас Џони и уште 1 од форум :pos: ама па ни фалеа луѓе :)
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ќе пробаме нема да се откажиме :D Прошлиот пат памтам од форум од форум на крај 10 души собрани јас Џони и уште 1 од форум :pos: ама па ни фалеа луѓе :)
Не се имаме собрано 200 години од горе кога игравме Павел Шатев
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
За тогаш и зборам :D
Па никако не се собравме 10 души од форум. Стално фалеа и пополнувавме со други. Едини пат прописно кога сме се собрале беше првиот пат во спортската кога игравме. Уствари и тогаш голман немавме па донесе томaсино :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
Па никако не се собравме 10 души од форум. Стално фалеа и пополнувавме со други. Едини пат прописно кога сме се собрале беше првиот пат во спортската кога игравме. Уствари и тогаш голман немавме па донесе томaсино :D
Така така првото кгоа се собравме 10 души мислев за спортската а после во Павел Шатев крпевме као демек од форум идење 3ца од форум 10 од негде уџум шо не ми сметаше уопште ама беше смешно :D
Прашвам еден, двајца, пет души како си потпишан на кајгана тие ко теле во шарена врата ме гледат :pos::pos:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
3
Побрзо прајте го списоков , да не фатат ова битолчаниве пак да си споделуваат искуства овде:cautious:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
5[DOUBLEPOST=1444301359][/DOUBLEPOST]Редовен ни е термино бе бичиз?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom