Пречекот на кошаркарите - впечатоци

Дали ќе присуствувате на пречекот на Македонските кошаркари?


  • Вкупно гласачи
    246
  • Гласањето е завршено на .
Член од
11 јуни 2007
Мислења
1.505
Поени од реакции
1.302
Ајде момци и девојки да ве видам !

Јас ќе сигурно ќе одам !
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Паа зависи, ќе бидам втора смена на школо, можда пак ќе се смилуваат па ќе имаме само 4 часа :icon_lol:

Али секако ако можам дека ќе одам, навистина момците заслужуваат, поразот од Шпанија не го рачунам, многу поубаво вака одошто кога ме обли ладен туш кога Русите ни дадоа 3-ка последен момент. А и пред нас е борба за бронза и 3-то место, не е се изгубено. :)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Нека дојдат и у 5 сабајле ако сакаат,ја секако идам.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
ја не сум во можност инаку би идел зошто да не
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
секоја чест за нив (y), првпат во историјата после Александар Македонски го сплотија народот. ни Грујо ни Б.Ц вака не го сплотиле народот како нив.
шо мешаш политика со спорт? :tapp: пс не ме цитирај зашо ќе ја напрајме каша попара темава!

он : би сакал да дојдам да присуствувам таму ама не сум во можност ем не сум од Скопје ем на школо сум :(
 
М

Мартин`

Гостин
Со оглед на тоа дека не сум од Скопје тешко, иако ако има заинтересирани другари за одење би можеби ..
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.456
Зависи кога ќе биде, многу од нас имаат обврски сабајлето така да поубаво би било све да направат приквечер за да може и атмосфеарата на плоштад да биде уште поубава... 100% ќе одам ако немам обврски во моментот кога ќе дојдат.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Имам испит на факс ама џабе , ова не може да се искуси секој ден .
ОДАМ без разлика што и да е , ништо нема да ме задржи ...
Овие херои мора да бидат пречекани , мора со цело срце и душа им покажеме што значат за нас , каква радост ни донесоа , што направија за спортот во Македонија , за кошарката во Македонија , за самата држава , МОРА
Ќе жртвувам се , ама одам кај и да бидат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom