Префрлање во друго средно училиште...

Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Немој да очекуваш мед и млеко во другите школи, особено од професорите.
 
Член од
1 октомври 2015
Мислења
31
Поени од реакции
10
Сега сум прва година средно сакам да се префрлам во друго училиште, но незнам дали ќе може сега да се префрлам после прво тромесечие
 
На врв Bottom